Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > DOVOLENÁ > Dovolená Itálie > Dovolená Kalábrie > Dovolená Marina di Zambrone

Dovolená Marina di Zambrone

Zambrone je vzdálené od historického městečka Tropea cca 6 km. Je to menší přímořské letovisko. Je často vyhledáváno pro snadný přístup k plážím. Hotely a apartmány se nachází v části Marina, v těsné blízkosti moře a písčitých pláží.

dovolená Marina di Zambrone

Část Superiore je vystavěna na vyvýšeném kopci. Z pláží v Marina di Zambrone je nezapomenutelný pohled na západ slunce nebo na sopku Stromboli. K potápění doporučujeme nedalekou romantickou zátoku ukrytou mezi skalisky. V Zambrone jsou v červenci a srpnu pořádané slavnosti kalábrijských pochoutek nebo slavnosti piva. V srpnu je největší událostí folklórní festival Tamburello.

Výlety z letoviska

 • Město Pizzo
  Nejnavštěvovanější turistický cíl nejen českých turistů. Město je známé převážně pro svou místní specialitu - zmrzlinu Tartuffo (čokoládovo-oříšková zmrzlina s oříškem uvnitř). Tento zmzlinový lanýž je vyhlášený v celé jižní Itálii.
  Toto město má i zajímavou historii. Je spjato s panováním Napoleona a jeho švagra Murata, který byl zde popraven. 
 • Město Tropea
  Je považováno za perlu tyrhénského pobřeží. Jsou zde překrásné pláže (pod kostelem Santa Maria dell'Isola) i kulturní a zábavní využití. V centru je mnoho kaváren a restaurací.
 • Město Vibo Valentia
  Toto město tvoří stará část s centrem a nová část s nákupní zónou. Za městem se nachází nákupní centrum.
 • Město Zungri - pohoří Monte Poro
  Skalní město - jedno z rarit v provincii Vibo Valentia.
 • Capo Vaticana
  Jedno z nejnavštěvovanějších lokalit. jsou zde překrásné zátoky, strmé skaliska a křišťálově průzračné moře. Najdete zde opravdový ráj pro koupání a potápění.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější dovolená Marina di Zambrone

Villaggio Baia di Zambrone Kalábrie - Marina di Zambrone

Útulné a velmi pěkné ubytování se dělí na apartmánovou a kempovou část. V blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží, obklopené zelení. Ideální pro klidnou rodinnou dovolenou. Centrum Tropea je vzdálené ... Villaggio Baia di Zambrone

Více Ceník

Fotogalerie