Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > DOVOLENÁ > Dovolená Itálie > Dovolená Palmová riviéra

Dovolená Palmová riviéra

Palmová riviéra je pravým dovolenkovým rájem nacházejícím se v dobré dostupnosti i pro české turisty. Krásné písčité pláže lemované palmami, dlouhá promenáda se spoustou restaurací a občerstvení, zkrátka dovolená jako z pohádky.

Dovolená Palmová riviéra - správná volba

Oblast Palmové riviéry patří dlouhodobě mezi oblíbené cíle letních dovolených a to zejména díky plážím se zlatavým či bílým pískem a mohutným palmám, kterých je v této oblasti tisíce. To vše dodává dovolené na Palmové riviéře punc jedinečné destinace s báječnou prázninovou atmosférou. Břehy Palmové riviéry, lemované dlouhými písčitými plážemi, omývá blankytně modré moře, které jen dokresluje jedinečnost celé oblasti s lákavým názvem.

Kde tento ráj najdete? Palmová riviéra leží na rozhraní krajů Marche a Abruzzo ve střední Itálii, jižně od Ancony a nabízí tak ideální klimatické podmínky pro letní dovolenou. Do oblasti  Palmové riviéry spadají letoviska San Benedetto del Tronto, Grottammare a Cupra Marittima. Jiná letoviska dle sdružení Riviera delle Palme pod Palmovou riviéru nespadají. V naší nabídce najdete také ubytování v kraji Abruzzo (Rezidence Abruzzo Resort), které jsme pro blízkost Palmové riviéry zahrnuli do této oblasti také. Jelikož jiná místa v kraji Abruzzo nenabízíme, ubytování jsme přidružili k oblasti, která je kraji Abruzzo nejblíže.

Hlavním centrem Palmové riviéry je letovisko San Benedetto del Tronto, které dokáže oslovit všechny turisty a to jak milovníky dlouhých písčitých pláží a odpočinku, tak i vyznavače nočního života, kteří se mohou "vyřádit" na některé ze zdejších diskoték. Dovolenou na Palmové riviéře v letovisku San Benedetto del Tronto tedy doporučujeme všem bez rozdílu věku, tedy mladým lidem, rodinám s dětmi i starší generaci.

Jedinečný kontrast krajiny dokresluje panorama Apenin s vrcholy sahajícími do výše až 3 000 m. n. m.. Na jaře i v létě krášlí Palmovou riviéru kvetoucí vegetace, krásné parky i udržované zahrady.

Pro zpestření dovolené na Palmové riviéře doporučujeme využít nabídky některého z fakultativních výletů. Jedinečný je např. celodenní výlet na Gran Sasso, nejvyšší horu ve střední Itálii či podvečerní výlet do starobylého městečka Ascoli Piceno s návštěvou olivárny s degustací olejů a dalších produktů. Vybírat ovšem můžete i z dalších výletů v nabídce.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější dovolená na Palmové riviéře

Rezidence Boomerang Itálie - Palmová riviéra

Oblíbená rezidence Boomerang má velmi výhodnou polohu přímo u moře na hlavní palmové promenádě se spoustou restaurací, obchůdků a zábavy. Díky poloze jedna z nejoblíbenějších vil v San Benedetto del ... Rezidence Boomerang

Více Ceník

Rezidence Alexander Itálie - Palmová riviéra

Nadstandardně vybavená residence se nachází pouhých 50 m od pláže přímo u hlavní palmové promenády. V ceně pobytu je též plážový servis (slunečník, křesílko a lehátko/apartmán) a Wi-Fi připojení k i... Rezidence Alexander

Více Ceník