Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > DOVOLENÁ > Dovolená Itálie > Dovolená Rosolina Mare

Dovolená Rosolina Mare

Dovolená v Rosolina Mare

Rosolina Mare patří již několik let mezi oblíbená letoviska italského Jadranu pro svou všudypřítomnou zeleň (piniové háje velmi vhodné pro ozdravné pobyty zaměřené na léčbu respiračních onemocnění), dlouhé pláže s jemným zlatavým pískem s postupným vstupem do moře a velmi pěkné ubytovací kapacity rezidencí a vilek (mnohé s bazénem).

Ideální poloha letoviska 70 km jižně od Benátek umožňuje během dovolené v Rosolina Mare návštěvy dalších vyhledávaných míst (Verona, Padova, San Marino, Ravenna, Florencie, Bologna, Pomposa, Ferrara...), které jsou všechny v okruhu do 100 km od Rosolina Mare předurčuje toto místo nejen pro trávení dovolené na pláži, ale také poznávání v rámci fakultativních výletů.

Letovisko nabízí také bohaté možnosti zábavy (bary, diskotéky, herny, hřiště, dětské hřiště, kolotoče..), nákupů včetně denních i večerních trhů, půjčoven aut, kol, skútrů, vodních sportů (šlapadla, kanoe, windsurf..). Všem klientům je k dispozici zkušená, česky hovořící delegátka se zázemím místní kanceláře (ubytování, informace, nabídka výletů, řešení případných problémů, přivolání lékaře apod.). Dovolenou v Rosolina Mare nejvíce ocení klienti milující zeleň, ubytování v klidné zóně (většina kapacit v naší nabídce také s bazénem), rodiny s dětmi i mladí klienti vyhledávající zábavu v rušném centru letoviska. 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Fotogalerie