Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > DOVOLENÁ

Dovolená v blízkosti moře

Letní dovolená u moře

Rádi bychom Vám nabídli prožití báječné a nezapomenutelné dovolené v Řecku, Turecku, Itálii a ve Španělsku. Nabídku se pro Vás snažíme neustále rozšiřovat a aktualizovat. Dbáme také na Vaše požadavky a doporučení.

Ideální dovolenou si představuje každý z nás jinak. Někdo dává přednost ubytování v hotelech se stravou, kde se již o nic nemusí starat. Jiný dává přednost ubytování v apartmánech, kde má větší soukromí a stravu si obstará sám. Proto se snažíme mít nabídku ubytování v širším rozpětí, abychom vyhověli všem. Nabízíme i ubytování v chatkách nebo stanech. Hotely máme od 2* až do 5*.
Konkrétní nabídky hotelů najdete na na stránce ubytování u moře. 

Nyní máme v nabídce následující destinace:

Dovolená v Řecku

Řecko se nachází na jihu Balkánského poloostrova. Řekové jsou otevření a bezprostřední lidé se srdcem téměř na dlani, což mnoho turistů láká a díky této vstřícnosti se sem i turisté vrací.
Dalším důvodem pro opakovanou návštěvu Řecka můžou být místní pochoutky. Nejznámější je jistě gyros nebo tzaztiki. Další dobrotou je yemistá, což jsou rajčata a papriky plněné rýží nebo mletým masem.

Z letovisek v Řecku nabízíme například Jižní Krétu, ostrov Karpathos, Kos, Kalymnos, Pargu, Rhodos, Chalkidiki, Olympskou riviéru, Zakynthos a Thassos. Pokud by jste si z naší nabídky nevybrali, můžeme Vám zajistit dovolenou i v jiných částech Řecka.

Dovolená v Turecku

Turecko se nachází v jihovýchodní Evropě. Hlavním městem je Istanbul, které je velmi turisty oblíbené. Istanbul má jedenáct milionů obyvatel. Po městě se můžete přepravit i metrem Tünel, které bylo otevřené jako druhé po londýnském metru.

Z turistických letovisek nabízíme Alanya, Side a nově také Belek a Kemer. V Turecku jsme pro Vás připravili širokou nabídku výletů, které budou klientům nabízeny při informativní schůzce. Základní nabídku výletů Vám rádi zašleme na vyžádání.

Dovolená v Itálii

Dále pro Vás jako každým rokem nabízíme dovolenou v Itálii, o kterou je veliký zájem a patří k nejnavštěvovanějším zemím Evropy a celého světa. K Itálii patří i ostrovy Sicílie, Sardinie, Ischia, Capri a Liparské ostrovy. Itálie nabízí i lyžování v Alpách, které máme také v nabídce.

Nyní máme v nabídce Kalábrii, Kampánii a Ligurii. Nabídku ale neustále rozšiřujeme a aktualizujeme. Průběžně budeme přidávat i další letoviska. Na vyžádání Vám zajistíme jakékoli letovisko a pobytové místo. Dbáme však vždy na kvalitu před kvantitou.

Dovolená Španělsko

Ve Španělsku jsme pro Vás zajistili ubytování jako v minulých letech v Costa del Azahar, což je přímořské letovisko. Pláže i moře jsou několik let oceňované modrou vlajkou za čistotu a kvalitu. Moře je průzračně čisté a krajina je udržovaná. Nabízí velice dobré klimatické podmínky a teplé moře. Klienti zde najdou ideální podmínky pro trávení příjemné dovolené.

Dovolená v Bulharsku

Dovolenou v Bulharsku Vám přinášíme na specializovaném webu, kde můžete zhlédnout nabídku dovolené v Primorsku, Lozenci, Kitenu, Černomorci a Carevu.

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko

Řecko se nachází na jihu Balkánského poloostrova, můžete zde využít břehů Egejského, Středozemního a Jónského moře. Řecko je charakteristické svojí pohostinností v podobě starých malebných kavárniček, taveren, pizzerií a mi... Více

Dovolená Itálie

Dovolená Itálie

Itálie je země mnoha tváří. Dovolená v Itálii nabízí relaxování na zlatých písečných plážích, turistiku nebo lyžování v horách, prastará města s historickými památkami, známé osobnosti minulosti i současnosti, světově známou kuch... Více

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko

Španělsko rozmanitostí své nabídky představuje prázdninový ráj a jednu z nejoblíbenějších dovolených českých turistů. Země zaslíbená turistice nabízí krajinu hornatou, úrodná údolí, ale i pouště, sopečné oblasti, skalnaté p... Více

Dovolená Chorvatsko a Černá Hora

Dovolená Chorvatsko a Černá Hora

Námi nabízená dovolená v Chorvatsku Vás zavede zejména do oblasti Střední Dalmácie, konkrétně na Omišskou a Makarskou riviéru. V této turisty nejvíce oblíbené oblasti Chorvatska můžete dovolenou strávit v krásných, klidnějších či živějších, letoviscích. Pro Slovenský trh jsme připravili nabídku dovolenka v Chorvátsku, kde nejdete širokou nabídku dovolených po celém pobřeží Chorvatska.

Ubytování v Chorvatsku

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko

Bulharsko, stát jihovýchodní Evropy nacházející se na Balkánském poloostrově, je již po desetiletí stálicí mezi nejoblíbenějšími místy pro letní dovolenou u moře. Nemalou výhodou dovolené v Bulharsku je pak velice příznivá cena, překrásná příroda a čisté moře. Pro Slovenskou klientelu je k dispozici web, specializovaný na dovolenou v Bulharsku kde objevíte výběr dovolené v Bulharsku s odletem z Bratislavy a Košic.

Ubytování v Bulharsku

Dovolená Turecko

Dovolená Turecko

Turecko, v posledním desetiletí oblíbený cíl turistů, je též nazýváno zemí tajemného orientu. Nejoblíbenějšími destinacemi pro dovolenou v Turecku jsou letoviska Alanya, Side a Belek a Kemer, kde také najdete veškeré naše ubytov... Více