Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > FIRST MINUTE 2019

FIRST MINUTE

nabídka First minute 2019

V naší nabídce pro sezónu 2019 najdete na našich stránkách ověřené a velmi oblíbené ubytovací kapacity a spoustu novinek pro Řecko, Bulharsko a nově jsme rozšířili nabídku Španělska, které je stále více žádanou zemí.

Připravujeme pro Vás velmi výhodné FIRST MINUTE nabídky na vybrané kapacity v každé zemi, díky nimž si můžete zajistit dovolenou na léto 2019 s výraznou slevou! Zajištění zájezdu v akcích FIRST MINUTE je tak pro Vás o poznání výhodnější než vyčkávání na případné LAST MINUTE, kde je nabídka termínu a míst velice omezená.

Tyto slevy za včasný nákup můžete porovnat s First Minute Chorvatsko, kde Vám nabídneme slevy až 20%.

FIRST MINUTE

nabídka bude i v nadcházející letní sezóně odstupňována v závislosti termínu nákupu. Nejvýhodnější tak bude, jako každoročně, nákup dovolené do konce listopadu, tedy do 30.11.2018, příp. do konce prosince 2018. S rezervacemi tedy neotálejte, abyste získali pro svůj nákup nejvyšší možnou slevu!

13% SLEVA - při objednání do 30.11.2018.
12% SLEVA - při objednání do 30.12.2018.
10% SLEVA - při objednání do 31.1.2019.
8% SLEVA - při objednání do 28.2.2019.
6% SLEVA - při objednání do 31.3.2019.
4% SLEVA - při objednání do 30.4.2019.
3% SLEVA - při objednání do 31.5.2019.

Slevy lze uplatnit při splnění těchto podmínek:
1. Ubytování na následujících pobytových místech:

Řecko:
- Chalkidiki - Rezidence Michalis, Rezidence Makedon, Klubový hotel Akropolis,
- Olympská riviéra - Hotel Orea Eleni, Hotel Orea Eleni Palace,
- Thassos - Vila Augustis, Vila Anastazia.

Španělsko:
- Costa Maresme - Hotel Haromar, Hotel Cartago Nova, Hotel Planamar,
- Costa Brava - Hotel Maria del Mar, Hotel Royal Beach.

Itálie:
- Rosolina Mare - Rezidence Patio, Rezidence Sol Mare.

2. Musí být při podpisu smlouvy uhrazena záloha minimálně 30% z celkové ceny, další záloha 50% nutno uhradit nejpozději do 31.3.2018.

3. Slevy se poskytují pouze ze základních cen dospělých osob (slevy tedy není možné uplatnit na dětské či jinak snížené ceny, ani last minutové nabídky). Slevy se neposkytují ze stravy.

4. Rodiny s jedním či více dětmi si mohou zvolit místo slevy za včasný nákup akci DÍTĚ ZDARMA. Poté slevu již nelze sčítat s žádnou další slevou.

5. Sleva musí být uplatněna při podpisu přihlášky, na které musí být sleva jednoznačně uvedena. Žádnou slevu ani výhodu nelze uplatňovat dodatečně, platba zálohy probíhá při podpisu cestovní smlouvy.

6. Slevy nelze uplatnit při využití akce "Jednolůžkový pokoj bez příplatku".

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější nabídka first minute 2019

Rezidence Michalis*** - Sarti Chalkidiki - Sarti

Celý komplex je oplocen, což zabezpečuje naprosté soukromí klientů. V zahradě rezidence jsou umístěny houpačky a prolézačky pro děti a hřiště se sítí pro míčové hry, bazén s lehátky, pergola s p... Rezidence Michalis*** - Sarti

Více Ceník

Hotel Orea Eleni*** Olympská riviéra - Paralia

Jeden z nejznámějších hotelů v Paralii. Nachází se v blízkosti centra letoviska. Lobby, recepce, bar, restaurace s vnitřní i venkovní částí, malý bazén s lehátky zdarma, 2 výtahy, Wi-Fi bezplatně v o... Hotel Orea Eleni***

Více Ceník

Hotel Orea Eleni Palace**** Olympská riviéra - Paralia

Stylový, moderní hotel nacházející se v nové rezidenční, klidnější části letoviska Paralia. 140 metrů od pláže. Centrum letoviska je vzdálené cca 400 metrů. V blízkosti je ale několik restaurací ... Hotel Orea Eleni Palace****

Více Ceník

Kemp Mare e Pineta Emilia Romagna - Lido degli Estensi

Kemp je umístěný v piniovém háji přímo u moře. V kempu jsou čtyři bazény pro děti i dospělé, z nichž jeden má vyznačené plavecké dráhy (nutná pokrývka hlavy). Nachází se v oblasti Emilia Romagna v ru... Kemp Mare e Pineta

Více Ceník