Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Turecko > Ubytování Alanya > Hotely Alanya

Hotely Alanya

U nejoblíbenějších pláží v Alanyii, oblíbeném centru Turecké riviéry, nabízíme ubytování ve tří až pětihvězdičkových hotelech, vhodných i pro náročnou klientelu.

Hotely v Alanyi

patří k vůbec k nejluxusněji vybaveným hotelům nejen v Turecku. Nacházejí se navíc v maximální vzdálenosti 150 m od oblíbených písečných pláží, jimž jednoznačně vévodí slavná Kleopatřina pláž. Všechny hotely svým klientům nabízí nadstandardní vybavení. Všechny jsou vybaveny recepcí, minimálně jednou restaurací a barem, bazénem s lehátky a slunečníky zdarma, někdy dokonce i s tobogány. U některých kapacit je k dispozici i směnárna, turecké lázně Hammam, internetová kavárna, sauna, lékařské služby, čistírna a široká nabídka sportovních aktivit.

Pokoje hotelů v Alanyi jsou dvou až třílůžkové s možností jedné přistýlky. Ani samotné pokoje nezaostávají svým komfortem za ostatním vybavením hotelu. Jsou velmi moderně až luxusně  vybaveny, hostům je k dispozici vlastní sociální zařízení, klimatizace, sejf (za poplatek), telefon, satelitní televize, minibar, balkón a případně Wi-Fi připojení.

Všechny hotely v naší nabídce poskytují stravování formou all inclusive, v němž jsou zahrnuty snídaně, obědy a večeře formou bufetu a další doplňkové občerstvení během dne. Více informací o skladbě all inclusive naleznete přímo u jednotlivých ubytovacích kapacit. Nejlépe hodnoceným hotelem Alanye v naší nabídce je hotel Alaiye Resort & Spa*****.

Další velmi zajímavou a luxusní nabídku si můžete prohlédnout na stránce hotely v Side.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v Alanyi

Hotel Alaiye Resort & Spa***** Turecká riviéra - Alanya

Hotelový komplex se nachází v rozlehlé zahradě, pouze 100 m od krásné písečné pláže v části Alanya tzv. Incekum.Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou vzdálené cca 100 metrů. Centrum Alanye se na... Hotel Alaiye Resort & Spa*****

Více Ceník

Hotel Kleopatra LIFE*** Turecká riviéra - Alanya

Příjemný a oblíbený hotel se nachází na vyhlášené Kleopatřiny pláže (přes místní komunikaci) nedaleko od centra s množstvím restaurací, obchodů a barů. Hotel Kleopatra LIFE***

Více Ceník