Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování Chalkidiki, Fourka > Hotely Chalkidiki, Fourka

Hotely Chalkidiki, Fourka

Vždy se snažíme pro naše klienty zajistit kvalitní ubytování, proto do nabídky nově zařazujeme hotely v letovisku Fourka.

Hotely v letovisku Fourka, Chalkidiki

V nabídce máme nyní Vámi vybraný klubový hotel Akropolis. Velikou výhodou je, že je zde přímo delegát, který Vám se vším poradí, pomůže nebo zajistí výlety. Další nabídky pro Vás budeme postupně přidávat.

V případě, že si i přesto nevyberete, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme nabídku i na místa, která momentálně na našich stránkách nemáme.

S ubytováním ve Fource jsou naši klienti nadmíru spokojení. Jedná se o klidnější, nepřelidněné letovisko, ale zároveň jsou zde obchůdky, restaurace, posezení i zábava. Hotely Fourka jsou tedy ideální dovolená pro rodiny s dětmi, starší klientelu nebo jen pro klienty preferující klidnější místo. Pláže jsou zde písečné přecházející v oblázky. V původní vesnici, která bývá častým cílem výletů a procházek, se dochovaly starší domky s kostelem z roku 1830.

Transfer z letiště k hotelům v Chalkidiki - Fourka trvá cca 90 minut.

V sezóně zde tráví dovolenou převážně Řekové. Letovisko Fourka si zamilovali ale i Češi. Dovolenou zde tedy vřele doporučujeme.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely Fourka, Chalkidiki

Klubový hotel Akropolis*** Chalkidiki - Fourka

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex se nachází ve svahu a má krásný výhled na letovisko Fourka, záliv a písečnou pláž. Centrum je vzdálené přibližně 800 metrů. Česky mluvící delegát je k dispozici ... Klubový hotel Akropolis***

Více Ceník