Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování Chalkidiki, Toroni > Hotely Chalkidiki, Toroni

Hotely Toroni, Chalkidiki

Ubytování v Toroni, jež najdete v naší nabídce, se nachází v hotelovém komplexu, kde jsme pro vás vybrali cenově dostupnější ubytování v tamních studiích a apartmánech. I hostům studií a apartmánů v tomto komplexu je ovšem k dispozici veškeré vybavení, stejně jako hotelovým hostům.

Hotely v letovisku Toroni, Chalkidiki

Hotely v Toroni jsou na velmi vysoké úrovni a dokáží tak uspokojit takřka všechny, kteří se v nich ubytují. Nejen samotný hotel, ale i studia a apartmány, které do tohoho komplexu spadají, jsou velmi moderně vybaveny a tím dosahují velmi vysokého standardu. Hotely v Chalkidiki - Toroni jsou vybaveny restaurací a tavernou, recepcí, velkým bazénem se slunečníky a lehátky zdarma, vířivkou, fitness centrem, saunou a masážním salónem. Atraktivitu celého komplexu a dovolené v Řecku výzraně zvyšuje i český animátor, který je zde hostům k dispozici.

Hotely v letovisku Toroni se nacházejí přímo u krásné písčité pláže, která je opravdovým skvostem této oblasti (mapku 70 nejúzasnějších pláží v Sithonii si můžete prohlédnout ZDE). Pláže, které jsou právem označovány za jedny z nejkrásnějších v celém Řecku, mají pozvolný vstup do moře, což je vhodné pro dovolenou rodin s malými dětmi i seniory. Široká nabídka vyžití pak potěší i ostatní klientelu a dělá z tohoto místa ideální letovisko, které vyhoví takřka každému.

Toroni je současně výborným výchozím bodem pro mnohé výlety a to nejen po souši, ale také po vodě. V nabídce je celá řada lodních výletů, takže je z čeho vybírat. Ubytování na pevnině je ovšem ideální k návštěvě prastarých řeckých památek, které se na pevninské části nacházejí a jež už byste ztěží navšívili, pokud vyrazíte na některou z ostrovních destinací. Více o výletech v této oblasti se dočtete na stránce výlety v Řecku.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací