Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Španělsko > Ubytování Costa Brava / Costa Maresme > Hotely Costa Brava / Costa Maresme

Hotely Costa Brava

Ve Španělsku nabízíme nepřeberné množství hotelů, takže si každý může vybrat ten, který mu vyhovuje. Nabídku pravidelně aktualizujeme. Pokud byste si nevybrali z námi nabízených hotelů v Costa Brava, rádi Vám na vyžádání nabídneme další.

Hotely Costa Brava

Nyní máme v nabídce v letovisku Costa Brava hotel Maria del Mar***+. Tento hotel je pouhých 50 metrů od centra letoviska Lloretu de Mar. V tomto letovisku je bohatý noční život, což je ideální pro mladší generace nebo pro klienty vyhledávající vyžití a ruch. Ubytování je moc pěkné. U hotelu je bazén a v ceně je polopenze nebo plná penze.

Mezi hotely Costa Brava dále nabízíme hotel bungalovy Tossa de Mar. Jedná se o velice romantické letovisko s úzkými uličkami v centru. Ubytovací komplex se nachází v zahradě, pouhých 150 metrů od písečné pláže které dominuje středověký hrad. 

V Costa Maresme nabízíme Hotel Haromar***, který se nachází pouhých 40 metrů od pláže a 100 metrů od centra letoviska Calella. Samozřejmostí je bazén a posezení u bazénu.
Dále hotel Cartago Nova***, jedná se o veliký hotelový komplex s animacemi pro děti, večerní diskotékou nebo veliký bazénem s lehátky.

Poslední v naší nabídce, ne však kvalitou je hotel Planamar***. Jedná se o menší dům přímo na promenádě hlavní malgretské pláže (40 metrů). Ideální pro klienty, kteří nevyhledávají veliké hotelové komplexi, ale spíše menší, rodinné.

Všechny naše ubytovací kapacity jsou jedny z nejlepších a cenově nejvýhodnějších ve Španělsku v Costa Brava/Costa Maresme. Klienti, kteří se jednou vydají do Španělska již nechtějí jezdit jinam. Španělsko je velice dynamické, temperamentní. Strava je výborná, ve většině případů formou švédských stolů a obyvatelé jsou vstřícní a příjemní.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v oblasti Costa Brava / Costa Maresme

Hotel Cartago Nova*** Španělsko - Malgrat de Mar

Hotel se nachází přímo na pobřežní promenádě, kde najdete spoustu obchodů, restaurací, barů, kaváren a všeho potřebného. Centrum je vzdálené cca 250 metrů. Hotel Cartago Nova***

Více Ceník

Hotel Maria del Mar**** Španělsko - Lloret de Mar

Hotel se nachází kousek od jedné z hlavních ulic a pouhých 50 m od centra letoviska Lloreta de Mar. Hotel stojí na vhodném místě, nepostrádá i klidnější zázemí. Hotel Maria del Mar****

Více Ceník

Hotel Planamar*** Španělsko - Malgrat de Mar

Nachází se přímo na hlavní promenádě letoviska, kousek od malgratské pláže. Díky poloze je v centru dění, tedy je zde spoustu restaurací, barů, kaváren apod. Centrum je vzdálené cca 100 metrů. Hotel Planamar***

Více Ceník