Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Ischia > Hotely Ischia

Hotely Ischia

hotely na ostrově ischia

Ostrov je rozdělen do 6 správních celků – Ischia Porto a Ponte, Casamicciola Terme, Lecco Ameno, Forio, Serrara Fontana a Barano – všechny nabízí turistům i návštěvníkům několik druhů ubytovacích zařízení.

Na celém ostrově se nacházejí luxusní hotely s perfektními službami, postavené uprostřed pěstěných zahrad, dále od silnice a ruchu, se soukromými plážemi a s jejich dokonalým vybavením.

Vlastní lázeňská zařízení má většina hotelů na ostrově. Využívání termálních bazénů je ve všech hotelech bezplatné, návštěvy místních lázní jsou za poplatek.

Nejpopulárnějším ubytováním však jsou tzv. rodinné hotely na ostrově Ischia a malé hotýlky v typickém středomořském stylu. Jedná se o dvou až tří patrové objekty s menším počtem pokojů. Panuje v nich neformální atmosféra, majitelé hotelu se snaží o bezprostřední komunikaci se svými  hosty. Cenově jsou dostupnější i pobyty v hotelech na Ischii pro rodiny s dětmi. Většinou neleží přímo na plážích, ale vzhledem k hornatému povrchu ostrova, se musí k moři sejít dolů.

Najdete zde vysoce kvalitní služby, ubytování všech kategorií, společenskou zábavu, sportovní vyžití a čisté moře lemované krásnými plážemi. A právě úžasné moře a pláže Ischie, půvab historických míst, přístavy se svou jedinečnou atmosférou a středomořská vyhlášená kuchyně Vám zajistní nezapomenutelnou dovolenou.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací