Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Hotely Itálie

Hotely Itálie

Nabídka ubytování v hotelech je pestrá a snažíme se ji neustále aktualizovat a doplňovat. Ubytování nabízíme v hotelech a aparthotelech většinou 2* nebo 3*.

Hotely v Itálii

Pokud máte zájem o ubytování v hotelu, který nemáme momentálně v nabídce, tak na vyžádání se Vám ho budeme snažit zajistit. Strava je v hotelech většinou již započítaná v ceně. Klienti, kteří chtějí vlastní stravování, doporučujeme ubytování v rezidencích nebo v penzionech, kde je to libovolný příplatek.

Pláže jsou zde většinou písčité, místy i skalnaté. Moře je čisté s dobrými podmínkami pro potápění a poznávání krás podmořského světa. Východní pobřeží je převážně písčité, což je k potápění nevhodné. Jižní část nabízí nádherné potápění kolem Sicílie a Liparských ostrovů. Skvělé lokality k potápění je v okolí ostrovů Elba, Giglio, Capraia, Korsika, Sardinie. 

Z východu Itálii omývá Jaderské moře, z jihu Jónské moře a ze západu Tyrhénské a Ligurské moře. Délka pobřeží je okolo 7600 km.

Ubytování v hotelech jsme pro Vás zajistili v následujících letoviscích:

- Praia a Mare
- Capo Vaticano
- Marina di Zambrone
- Scalea
- Isola Capo Rizzuto
- Amendolara Marina
- Marina di Casal Velino
- Paestum
- Ligurie
- a další.

Pakliže Vás naše nabídka hotelů v Itálii nezaujala, prohlédněte si také nabídku rezidencí a penzionů v Itálii.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější hotely v Itálii

Aparthotel Eden*** Kalábrie - Capo Vaticano

Tento komplex leží u nejkrásnější pláže Grotticelle. Aparthotel je obklopen zahradou se subtropickými rostlinami. Skládá se z apartmánové a aparthotelové části. Apartmány jsou v budově u pláže (B4 a ... Aparthotel Eden***

Více Ceník

Hotel Talao*** Kalábrie - Scalea

Pěkný komplex se nachází velmi blízko pláže a v novém centru města Scalea. Doporučujeme i rodinám s dětmi. Centrum vzdálené 300 metrů. Hotel Talao***

Více Ceník