Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Marina di Casal Velino > Hotely Marina di Casal Velino

Hotely Marina di Casal Velino

V Itálii jsou hotely na vysoké úrovni. Snažíme se pro Vás nabídku aktualizovat a vybíráme hotely, které jsou ověřené.

Hotely v Marina di Casal Velino

Ubytování je zajištěno v hotelech nebo s residencích, které jsou obklopené přírodní vegetací. Nyní máme v nabídce hotel Leucosya, který je oceněn 4*, takže se jedná opravdu o hotel na úrovni s krásnou architekturou. Samozřejmostí je Wi-Fi a polopenze na hotelu.

Kampánie jistě stojí za Vaši návštěvu a pozornost. Není to jenom oblast kolem proslulé Neapole s Vesuvem, ale také lázeňský ostrov Ischia, ostrov Capri a antické město Pompeje. Příjdou si zde tedy na své nejen klienti, kteří rádi lenoší na plážích, ale také klienti, kteří rádi trávi dovolenou aktivně. Najdete zde mnoho míst, kam se můžete podívat. Na místě si můžete připlatit také různé lodní výlety apod. 

Italská kuchyně

Ochutnat můžete výbornou, pravou neapolskou pizzu, mozzarelu di Bufala nebo likér Limoncello. Italská kuchyně se specializuje na ryby, těstoviny, zeleninu, nádivny a zmrzliny. Italové například umí skvěle připravit ústřice, kraby, raky, langusty, sépie, chobotnice a další. Těstoviny jsou velice oblíbené, mají asi 400 druhů, např. špagety, tortellini, ravioli, tagliatelle, fusilli, lasagne, gnocchi a další.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací