Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Thassos > Hotely na ostrově Thassos

Hotely ostrov Thassos

Lákavé ubytování na jednom z nejkrásnějších řeckých ostrovů, to je ubytování v hotelech ostrova Thassos.

Hotely na ostrově Thassos

jsou oblíbeným a velmi žádaným ubytováním na jižní části ostrova Thassos v klidném letovisku Astris. Hotelové ubytování je často vyhledáváno klienty, kteří požadují stravu a nechtějí na dovolené ztrácet čas vlastním vařením. Ubytování v hotelech na ostrově Thassos klientům samozřejmě poskytuje i podstatně širší nabídku nejrůznějších služeb oproti ubytování v rezidencích.

Námi vybrané hotely jsou klimatizované a moderně zařízené. Hotely disponují recepcí, restaurací s venkovním posezením, pool barem a velkým bazénem s lehátky a slunečníky, jež jsou k dispozici zdarma. Zahrát si zde můžete i tenis či pingpong. Samotné hotelové pokoje jsou dvou až třílůžkové, některé s možností přistýlky. Zařízeny jsou vlastním sociálním zařízením, lednicí, televizí, telefonem, klimatizací za příplatek a balkonem, který je vybaven zahradním nábytkem. Některé balkóny jsou s výhledem na moře. 

I pro hosty ubytované v hotelech na ostrově Thassos jsme připravili nabídku výletů po ostrově i okolí. Můžete si vybrat např. okruh ostrovem, který Vás zavede za klenoty ostrova, případně na některý z lodních výletů. Více informací o výletech získáte na stránce výlety v Řecku.

Nejste-li pevně rozhodnuti pro dovolenou na ostrově Thassos, můžeme Vám doporučit i nabídku hotelů na Jižní Krétě.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací