Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Zakynthos > Hotely na ostrově Zakynthos

Hotely na ostrově Zakynthos

V živém letovisku Tsilivi, na severozápadním pobřeží, poskytujeme ubytování v hotelech na ostrově Zakynthos.

hotely ostrov Zakynthos

Jedny z nejoblíbenějších ubytovacích kapacit na ostrově Zakynthos jsou soustředěny do letoviska Tsilivi, jež se nachází na severozápadním pobřeží ostrova a svou povahou patří k těm rušnějším. Hotely ostrova Zakynthos se nacházejí v maximální vzdálenosti 150 m od písečno-oblázkových pláží, které jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na celém ostrově. Romantická procházka do centra letoviska plného obchůdků, restaurací, taveren a kaváren zabere jen pár minut a dodá tu pravou atmosféru.

Hotely na ostrově Zakynthos jsou vybaveny recepcí s lobby barem, bufetem, restaurací, snack barem, dvěma venkovními bazény, u nichž jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma,  dětským hřištěm a klubem, billiardem, hracími automaty, stolním tenisem, supermarketem a spoustou dalších služeb. U nabízeného hotelu Tsilivi Admiral mají hosté navíc zdarma jeden vstup do vodního parku, který s hotelem sousedí. Pobyty v hotelech na Zakynthosu jsou se stravou ve formě all inclusive.

Hotely nabízí ubytování v prostorných dvou až třílůžkových studiích a čtyřlůžkových apartmánech s oddělenou ložnicí. Ubytovací jednotky jsou  vybaveny kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkónem s výhledem na bazén, klimatizací a trezorem za poplatek.

Během pobytu na ostrově Zakynthos můžete využít nabídky některého z mnoha výletů, které jsou pro tuto oblast naplánovány. Vybrat si můžete jak z nabídky autobusových, tak i lodních výletů. Z těch autobusových patří k nejoblíbenějším "Okruh ostrovem", který Vás zavede na ta nejzajímavější místa na ostrově během jediného dne. Dále se můžete vydat např. na tyto výlety:

  • Keri Kaiky - výlet do oblasti Agios Sostis - plavba k jeskyním Keri u ostrůvku Marathonissi. Možnost vidět i želvy Caretta - Caretta.
  • Olympia - celodenní výlet do míst, kde se zrodily Olympijské hry. Během výletu zavítáte do Diova chrámu, chrámu bohyně Héry i místního muzea. Po prohlídce historických památek si můžete přímo ve vesničce Olympia zakoupit místní výrobky a zajít si na výborný oběd.
  • Kefalonie - výlet na další z jónských ostrovů - návštěva památek a zajímavých míst ostrova.

Zapomenout ovšem nesmíme ani na nejznámější a velmi vyhledávané místo, kterým je pláž Navaggio s vrakem pašerácké lodi, ke které Vás taktéž zavede jeden z našich výletů. Více informací o nabízených výletech Vám podá delegát přímo v místě Vašeho pobytu.

Hledáte-li levnější ubytování, můžete si prohlédnout i naši nabídku rezidencí na ostrově Zakynthos.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací