Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Kos > Hotely ostrov Kos

Hotely ostrov Kos

V srdci oblíbeného letoviska Tigaki na ostrově Kos nabízíme ubytování v luxusních hotelech, které vyhoví i náročnější klientele.

hotely na ostrově kos

Hotely ostrova Kos jsou připraveny ubytovat takřka kohokoliv. Svou výbavou se řadí mezi jedny z nejkvalitnějších ubytovacích kapacit v Řecku a dokáží tak uspokojit každého ubytovaného hosta. Námi nabízený hotel disponuje 220 pokoji, které jsou rozděleny do dvou budov. Hosté se mohou ubytovat v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky v centrální budově nebo v části Village, kde jsou k dispozici pokoje pro 2-3 osoby (3 postel přistýlka), případně rodinné apartmány pro 4-5 osob s oddělenou ložnicí. Ubytování na zdejších hotelech je včetně stravy all inclusive.

Hotely na ostrově Kos nabízí svým hostům k dispozici bazény se sladkou vodou, u nichž jsou  zdarma k dispozici lehátka se slunečníky, dětské bazény, fitness centrum, mini fotbalové hřiště, restauraci, dva vnitřní lobby bary, 2 bary u bazénů, internetový koutek, biliard, dětské hřiště, herna pro děti, dětský klub, stolní tenis a bohatý animační program.

Samotné pokoje jsou vybaveny dle aktuálních standardů - mají vlastní koupelnu/WC, kde je k dispozici fén, moderně zařízenou obytnou část s TV/SAT, trezorem za poplatek, klimazací a balkonem nebo terasou. Na vyžádání je možno zařídit dětskou postýlku na pokoji.

Ke spokojenosti všech hostů leží hotely na ostrově Kos do 150m od krásných písečných pláží, tedy ve velmi dobré dostupnosti.

Z ostrova Kos můžete vyrazit na spoutu výletů, z nichž Vám doporučujeme následující:

  • Okruh ostrovem - během cesty autobusem se dozvíte mnoho zajímavostí o historii, mytologii i životě místních obyvatel. Zavítáte do zajímavých míst, např. horské vesničky Zia, letoviska Kardamena, romantického zálivu Kamari a možnost koupání budete mít v městečku Kefalos.
  • Nissyros - výlet lodí na ostrov, na němž se nachází druhá největší činná sopka v Evropě
  • Turecko - Bodrum - zajímavým zpestřením dovolené na Kosu je i návštěva Turecka, kdy se trajektem přepravíte do přístavu města Bodrum, kde si prohlédnete město, v případě zájmu nakoupíte suvenýry nebo zrelaxujete v tureckých lázních.

Pokud jste si z hotelů ostrova Kos nevybrali, můžete si projít naši nabídku hotelů na Jižní Krétě, kde naleznete tří až pětihvězdičkové hotely, je tak z čeho vybírat.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací