Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Scalea > Hotely Scalea

Hotely Scalea

Nyní máme v nabídce hotel Talao, který se nachází pouhých 50 metrů od pláže. Najdete zde pokoje pro 2-4 osoby. Nabídku na další pobytová místa aktualizujeme a připravujeme.

Hotely Scalea

Scalea se dělí na dvě části - Vecchia a Nuova. Hotely se nachází převážně v nové části (Nuova). Je zde i spousta barů, kaváren, sportovišť a další. Bylo zde vybudováno centrum Scalea Marina, kde je také poustu moderních hotelů a plážových zařízení.

Scalea byla velmi oblíbená mezi Itali již dříve, než se začal rozvíjet cestovní ruch. Pozemky zde byly velice levné. Poté se začali odkupovat a vyrostly z nich hotelové komplexy a residence.
Obyvatelé jsou zde stále příjemní a ochotní. Nedorozumíte se zde ale téměř vůbec angličtinou. Místní mluví italštinou.

Pláže jsou zde písečné s pozvolným vstupem do moře. ideální volba i pro rodiny s dětmi. Na pláži si můžete vypůjčit za poplatek lehátka a slunečníky. Pláže se táhnou až 8 kilometrů. Oblíbené je zde také potápění, které si můžete vyzkoušet s místními potapěči.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely Scalea

Hotel Talao*** Kalábrie - Scalea

Pěkný komplex se nachází velmi blízko pláže a v novém centru města Scalea. Doporučujeme i rodinám s dětmi. Centrum vzdálené 300 metrů. Hotel Talao***

Více Ceník