Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Turecko > Ubytování Side > Hotely Side

Hotely v Side

Dovolenou s jedinečnými zážitky, plnou odpočinku i historie, Vám zajisté přinese ubytování v moderně vybavených hotelech v Side, letovisku, které poskytuje až neuvěřitelné splynutí antiky a současnosti.

Hotely Side

Ubytování v hotelech Side poskytujeme již několikátým rokem a klienti s ním byli vždy nadmíru spokojeni. Tří až čtyř hvězdičkové hotely, které svou výbavou dokáží nejen uspokojit, ale především potěšit každého svého návštěvníka, přivítají každoročně tisíce hostů, kteří touží poznat toto nádherné letovisko. Hotely se nacházejí ve vzdálenosti 60-250 m od oblíbených pláží s pozvolným vstupem do moře, na nichž najdete veškeré možné vybavení a širokou nabídku sportovního vyžití.

Hotely v Side jsou bohatě vybaveny, najdete v nich recepci, restaurace, nejrůznější obchůdky,  bary, bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětská hřiště, v některých případech i wellness, turecké lázně Hamman a aquapark. Výjimkou nejsou ani oblíbené animační programy, jež mohou hoteloví hosté využít.

Samotné pokoje jsou zařízeny podle nejnovějších trendů a těžko se tak hledají tací, kteří by s nimi nebyli spokojeni. Hotely v Side poskytují ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, na vyžádání je možno zajistit pokoje až pro 4 osoby či prostorné rodinné mezonetové pokoje pro více osob. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, televizi se satalitem, telefon, minibar a sejf za poplatek. U některrých hotelů je přímo na pokojích k dispozici i Wi-Fi připojení k internetu.

Nabídka ubytování v Turecku je velmi bohatá a ani u nás tomu není jinak, kromě hotelů v Side Vám můžeme nabídnout také hotely v Alanyi či letoviscích Belek a Kemer.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v Side

Hotel Altinkum Park***+ Turecká riviéra - Side

Velice oblíbený zrekonstruovaný hotýlek, který je situovaný v krásné zahradě. V blízkosti (60 metrů) je písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Historické centrum města Side je vzdáleno cca 10 minu... Hotel Altinkum Park***+

Více Ceník