Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > TUZEMSKÉ POBYTY > Kempy, autokempy ČR > Jihomoravský kraj > Kemp a chaty Vranovská přehrada

Jihomoravský kraj, kemp a chaty Vranovská přehrada

Kemp a chaty Vranovská přehrada

Vranovská přehrada - Český Jadran Vás zve do našeho rekreačního areálu vhodného zejména pro sportovní kolektivy a školní a studijní pobyty, kterým nabízíme množstevní slevy. V areálu možnost stanování na pěkných slunných místech, možnost sportovního vyžití.

Posezení v hospůdce s občerstvením přímo v našem areálu. Obchod s potravinami v blízkosti přímo v zátoce a další možnosti stravování v okolních restauracích.

 

Aktivity v okolí kempu:

Vranovskou přehradu brázdí loď Viktorie, která je určena k vyhlídkovým plavbám a linková loď Valentýna s pravidelným plavebním řádem. Provozovatel plavidel uvažuje o stavbě další lodi. Díky lodní dopravě můžete za jediný den poznat jedinečnost Vranovského zámku, majestátnost hradu Bítov, zříceninu hradu Cornštejn a vychutnat si příjemnou plavbu. V neposlední řadě můžete využít jízdu turistickým vláčkem, který Vám zkrátí cestu do přístaviště lodí na hrázi k vranovskému zámku, nebo do centra Vranovu. Příjemné je, že linková loď má pravidelnou zastávku i v Lančovské zátoce, kde je naše rekreační středisko ASTRA LANČOV.

Více o kempu včetně přímých kontaktů naleznete ZDE


Zdroj: Kempy-chaty.cz

Logo Kempy-chaty