Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > TUZEMSKÉ POBYTY > Kempy, autokempy ČR > Jihomoravský kraj > Kemp Josef - okres Hodonín

Kemp Josef, okres Hodonín, Jižní Morava

Kemp Josef - okres Hodonín

Kemp Josef se nachází v klidné lokalitě  Jižní Moravy, kde lišky dávají dobrou noc. Sousedíme s jezdeckým oddílem TJ Moravia Dubňany, kde je víc koní než lidí.

 

Ubytování v kempu Josef

Ubytování ve dvou dřevěných chatách o celkové kapacitě 30 lůžek (chata jedna 6+6 , druhá chata přízemí 9 lůžek a patro 9 lůžek). Můžete si u nás postavit až sto stanů nebo přistavit karavany. Možnost el. přípojky, v areálu pitná voda, společné sociální zařízení a společná kuchyňka. Pro ubytované zdarma zapujčení grilu, možnost použití naší udírny, zapůjčení zdarma našeho výčepního zařízení (podmínka naše pivo a nealko). V areálu se nachazí dětské pískoviště, prolézačky a síť pro volejbal či nohejbal.

Nově nabízíme k pronájmu mobilheim s kapacitou 6 osob. Součástí zařízení je sociální zařízení, televize i vlastní kuchyňka.

 

Tento zápis má pouze informativní charakter. Veškeré další informace včetně přímých kontaktů naleznete na portálu Kempy-chaty.cz

 

Zdroj: Kempy-chaty.cz

Logo Kempy-chaty