Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > TUZEMSKÉ POBYTY > Kempy, autokempy ČR > Královehradecký kraj > Kemp Ostružno

Královehradecký kraj - kemp Ostružno

Kemp Ostružno

Nádherné místo obklopené hlubokými lesy a romantickými rybníky, nad kterými se tyčí Prachovské skály. Vhodná dovolená pro milovníky přírody, obdivovatele české historie, turisty, cykloturisty a horolezce. Prostorný travnatý pozemek, dobré ubytování v chatkách, výborná strava, sportovní zázemí – ideální spokojená dovolená pro celou rodinu.

 

Ubytování v kempu:

  • ubytování v chatkách

 

Další služby kempu:

  • přírodní vodní nádrž 60×100 m
  • bazén 8×4×1,5 m
  • bazén průměr 4,5 m
  • nafukovací trampolína 12×10 m
  • 2–7 lůžkové rekreačně zařízené chatky
  • rybník s možností rybaření
  • 3 antuková hřiště a jiné

 

Rybaření v kempu


Mnoho krásných zážitků Vás jistě čeká při lovu ryb na rybníku Jíkavec, který má rozlohu 2,8 ha a leží v těsném sousedství areálu. Voda je bohatě zarybněna kapry a amury o hmotnosti od 3 do 6 kg i více.

Hladina mělké nádrže (průměrná hloubka cca 1 m) není zarostlá vodní vegetací, kromě ostrůvkovitých porostů rákosu a orobince při březích. Své štěstí může vyzkoušet každý zájemce o rybolov, neboť k zakoupení pověření k lovu není nutné vlastnit rybářský lístek! Toto pověření k lovu ryb (denní, týdenní i čtrnáctidenní) si můžete koupit přímo v areálu Ostružno u paní Strouhalové – telefon: 603 104 040. Své úlovky si můžete sami upravit na zapůjčeném grilu a k dalšímu občerstvení využít bufet nebo kempovou restauraci. Na rybníku Jíkavec a v areálu Ostružno jsou velmi vhodné podmínky pro pořádání dětských rybářských táborů mládeže. Některé termíny pro rok 2014 jsou dosud volné a na hromadné pověření k rybolovu pro tábory poskytujeme slevy.

Dětské rybářské tábory


Vzhledem k tomu, že rybník Jíkavec leží těsně vedle kempu, je areál vhodný i pro pořádání dětských rybářských táborů.
Cena za ubytování s rozšířenou plnou penzí vč. pitného režimu je 245 Kč/osoba/den, v termínech 28.6.2014 – 31.8.2014. Na každých 20 platících osob je 1 osoba pedagogického dozoru zdarma.

Zlevněné pověření rybníkáře k rybolovu pro dětské rybáře na hromadných akcích je 250 Kč pro každé dítě i vedoucího na 14 dní pobytu při kategorii Chyť a pusť (kromě povinného ponechání si karase stříbřitého bez omezení). V případě odebrání kapra a amura platí taxa uvedená v pravidlech rybolovu pro rok 2014.

 

Více o kempu včetně přímých kontaktů naleznete ZDE


Zdroj: Kempy-chaty.cz

Logo Kempy-chaty