Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > MAGAZÍN > Reference > Krásná dovolená u moře

Krásná dovolená u moře

Naše skvělá dovolená u moře

Ráda bych se s vámi podělila o zážitky z naší perfektní loňské dovolené v Turecku. S menšími obavami jsem se vydala na dovolenou k moři pouze se svojí sestrou a mou malou dcerkou. Manžel bohužel nedostal v práci dovolenouL. Dlouho jsme zvažovaly, jestli vůbec pojedeme, ale protože milujeme moře a dovolenou strávenou na pláži, nakonec jsme se odhodlaly, že to zvládneme i bez chlapa :). A dobře jsme udělaly.

Díky profesionálnímu přístupu všech pracovníků cestovky, skvěle zorganizovanému transferu, perfektnímu ubytování u moře a v neposlední řadě lidskému přístupu jak delegátky, tak i personálu hotelu, se dovolená vydařila nad naše očekávání. Velmi kladně hodnotím práci animátorů hotelu, kteří každý den lákali jak dospělé, tak i děti do různých aktivit. Naše malá je naprosto zbožňovala a ještě dnes si občas vzpomene na to, jak skvěle se tam pobavila, že vyhrála soutěž v tancování apod. Dětský klub byl vybaven prolézačkami, různými stolními hrami, dětskou kuchyňkou, v samostatné místnosti byly postýlky s baldachýny pro odpočinek nejmenších dětí – prostě dokonalé zázemí pro děti. A my dospělí jsme se zase bavili po večerech, většinou se do aktivit tohoto typu já ani má sestra nezapojujeme, tady nám to ale kupodivu vůbec nevadilo.

Vyšlo nám krásné počasí, modrá obloha, nikde ani mráček. Bydleli jsme kousíček od moře, cesta na pláž nám netrvala ani pět minut, takže pro rodiny s dětmi značka ideál. Užili jsme si opravdu krásné, čisté a teplé moře s vlnkami tak akorát. Na pláži byl jemný písek s pozvolným vstupem do moře. Perfektní pro malé děti. Spousta mušliček, které si dcerka (ale i my) sbírala. Prostě jsme si tuto dovolenou u moře všechny tři perfektně užily. A co víc, moje sestra se v hotelu seznámila s jedním velmi sympatickým pánem, se kterým se před týdnem dokonce zasnoubila. Myslím, že na tuto dovolenou u moře jen tak nezapomeneme :).

Majka R.