Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > MAGAZÍN > Last Minute

Last Minute ve světě

last minute nabídka

Přinášíme Vám aktuální nabídku Last Minute pobytů v Bulharsku, Řecku a Itálii. Na našich dalších stránkách můžete shlédnout Last Minute Chorvatsko a Černá Hora. Využijte zvýhodněných LAST MINUTE cen a vyrazte na báječnou dovolenou s CK Adria Sun!

Nabídku Last Minute ve světě neustále aktualizujeme. Pravidelným sledováním stránky zvyšujete svoji šanci na nákup Last Minute pobytu ve Vámi zvoleném termínu. Nabídky jsou kapacitně omezeny, proto s rezervací neotálejte!
Poslední volné apartmány!

Mimo uvedenou nabídku Vám můžeme nabídnout také Last Minute pobyty v jiných částech Itálie (např. letoviska Lido di Jesolo, Vieste, Rosolina Mare, Bibione Spiaggia, Caorle...) a Řecka (Sarti, Fourka, Sidari, Anaxos, Stegna...). V případě zájmu Vám rádi zašleme další nabídku na Vaši e-mailovou adresu.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější last minute v Řecku, Itálii a Turecku

Studia Garden Řecko - Parga

Studia jsou moderní a jak již název napovídá, dům stojí v krásné zahradě, v klidném prostředí v části Valtos. Rostou zde olivovníky, pomerančovníky, citrónovníky a další. Dovolená Parga strávená ve s... Studia Garden

Více Ceník

Villaggio Baia di Zambrone Kalábrie - Marina di Zambrone

Útulné a velmi pěkné ubytování se dělí na apartmánovou a kempovou část. V blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží, obklopené zelení. Ideální pro klidnou rodinnou dovolenou. Centrum Tropea je vzdálené ... Villaggio Baia di Zambrone

Více Ceník