Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > MAGAZÍN > Rady, tipy, články > Načerpejte energii v Řecku

Zájezdy do Řecka, destinace snů

Kotvící loďka na pláži, Parga

Načerpejte novou energii ve slunném Řecku

Řecko patří k nejoblíbenějším prázdninovým destinacím mnoha turistů, rekreantů a návštěvníků. Tato snová země má totiž co nabídnout. Překrásnou přírodu, tajemné hory, šumící moře, bujnou vegetaci, omamné květiny, pohostinné a usměvavé obyvatele a v neposlední řadě skvělé řecké jídlo. To vše čeká jen a jen na Vás. Vyberte si mezi našimi zájezdy do Řecka a určitě nebudete zklamáni. Spíše naopak. Řecko je láska na celý život a budete se tam rádi vracet.

A jaké místo v Řecku zvolit pro Váš pobyt? Téměř všude je krásně. Můžete zkusit třeba Olympskou riviéru - je to jedna z nejlepších pevninských rekreačních oblastí Řecka. Najdete ji asi 100 km jižně od města Soluň. Má jedinečnou polohu na svazích mohutného Olympu. Pyšní se mimořádně čistou mořskou vodou, krásnými písečnými plážemi a pěknou krajinou. Kromě polehávání na pláži můžete podnikat také pěší výlety v oblasti Olympu. Pokud nebude příliš veliké vedro, můžete si vypůjčit horská kola a v objevování zdejší krajiny už vám nebude nic bránit. K příjemným letoviskům Olympské riviéry se řadí hlavně Leptokaria, Platamanos a Nei Pori.

V nabídce naší cestovní kanceláře máme také mnoho zájezdů na řecké ostrovy. Můžete objevovat krásy Korfu, Lefkady, Zakynthosu, Lesbosu, Santorini, Samosu, Kosu, Kréty nebo Rhodosu. Všude na Vás čekají pěkné pláže a čisté moře. Turistické zázemí nabízí apartmány i luxusní hotelové komplexy s dostatkem noční zábavy. Procházejte se tichými vesničkami, navštěvujte starobylé kláštery nebo si užijte vyhlášený řecký večer plný jídla, pití a tradičního kruhového tance. Obdivujte krásné promenády, malé zapadlé kavárničky, rodinné taverny, tradiční trhy a četné obchůdky. Dopřejte si různé sporty na plážích, pěší a cykloturistické túry nebo fakultativní výlety za antickými památkami, bohatou řeckou historií či krásnou přírodou. To vše je Řecko.