Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > MAGAZÍN > Reference > Naše nezapomenutelná dovolená v Řecku

Naše nezapomenutelná dovolená v Řecku

Dovolená v řecku - nezapomenutelný zážitek

Ráda bych poděkovala CK Adria Sun za skvělý tip na dovolenou v Řecku na ostrově Kos. Děkuji za Váš profesionální a trpělivý přístup při výběru a objednávání naší dovolené, a také při trávení samotné dovolené.  Moje spokojenost se nedá vyjádřit slovy, ač je to již pár týdnů, co jsme se z dovolené vrátily, naše mysl je dosud na Kosu. Rádi vzpomínáme na klidné, usměvavé a spokojené řecké obyvatele, perfektní celkovou atmosféru ostrova Kos a mnoho skvělých zážitků a momentů. Z této dovolené budeme čerpat sílu a energii ještě po dlouhou dobu – tím jsem si zcela jista.

Velké poděkování si zaslouží také vaše delegátka Martina, která nám byla stále k dispozici, pomohla praktickými radami, dala tipy na místa, která máme navštívit, poradila s výběrem výletů apod. Mohly jsme se na ni kdykoliv obrátit, s jakoukoliv prosbou, a vždy nám bylo promptně a s ochotou vyhověno. Je to velmi milá paní, na které jde vidět, že svou práci miluje.

Pomohla nám také s naplánováním a organizací našeho výletu. Na této dovolené jsme byli čtyři kamarádky. Jsem velmi ráda, že se mi ostatní tři podařilo přemluvit, abychom si půjčily auto a udělaly si dvoudenní výlet -  okruh ostrovem Kos. Byl to super zážitek, chválabohu jsme tři řidičky, takže jsme se v řízení střídaly, abychom se mohly všechny kochat dech beroucí okolní krajinou.

Kos je nádherný řecký ostrov, o co je menší svou rozlohou, o to je bohatší na historické památky. Je třetím největším ostrovem souostroví Dodekanes a omývá jej Egejské moře. Má mnoho přírodních krás, které jsme nadšeně obdivovaly, příjemně teplou vodu v moři a díky mnoha vodním pramenům má bohatou vegetaci.

Již teď vím, že i příští rok, pokud nám to bude dopřáno, budeme chtít navštívit opět Řecko. Dovolená zde je skutečně nezapomenutelným zážitkem. A s vysokou pravděpodobností se obrátíme zase na vás a využijeme vaši profesionalitu a praktické rady.

A. Malá, Brno