Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > MAGAZÍN > Reference > Naše první dovolená v Turecku

Naše první dovolená v Turecku

naše první dovolená v turecku

V neděli jsme se vrátili z naší první dovolené v Turecku a chtěli bychom poděkovat vaší CK za krásné zážitky. Byli jsme nejdříve rozhodnuti pro jiný hotel, ale dali jsme nakonec na doporučení vaší prodejkyně z Brna a nelitujeme. Hotel byl skutečně SUPER!! Pokoje prostorné a čisté, personál ochotný a milý, a jídlo fantastické, velký výběr ovoce, různých sladkostí a nápojů - vřele doporučujeme!

Moře je v Turecku skutečně překrásné, pláž byla denně uklizená a nijak moc přelidněná. Hotelový bazén, kde jsme trávili s dětmi také spoustu času, byl vcelku velký a naprosto čistý. Ocenili jsme především dětský bazének a spoustu dětských atrakcí – houpačky, prolézačky, skákací hrad atd. Děti byly nadšené a my taky, neboť jsme si mohli s manželem v klidu vychutnat vychlazený drink u baru.

Chci také vyjádřit nesmírnou spokojenost s přívětivostí a ochotou naší mladé slečny delegátky, která přesto, že to byla její první sezóna s turisty, učila se velmi rychle a pomáhala, jak mohla. Stalo se mi, co ještě nikdy, zapomněla jsem si s sebou přibalit léky, které beru již 10 let a ona navzdory svým povinnostem a problémy s adaptací sebe samé, udělala vše pro to, aby mi je pomohla sehnat, což se jí i podařilo. Za to jsem ji velmi vděčná.

Bylo to nádherných 7 dní, které jsme si my dospělí, i naše děti skutečně užili. Už teď jsme si jisti, kde bude naše příští dovolená. Turecko totiž nabízí naprostý luxus a vysoce kvalitní služby, a to za menší peníze, než je tomu u jiných destinací. Určitě se na vás obrátíme i příští rok a možná, pokud chytneme zase nějaký dobrý last minute, tak si to zopakujeme ještě letos v září :))).

Alča P., Brno