Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > MAGAZÍN > Reference > Naše rodina miluje dovolenou ve Španělsku

Naše rodina miluje dovolenou ve Španělsku

Dovolenou ve šPANĚLSKU SI NAŠE RODINA ZAMILOVALA

Touto cestou chci poděkovat CK Adria Sun za pěknou dovolenou ve Španělsku. Jeli jsme na ni se strachem, že se příliš nevykoupeme, protože byl teprve začátek sezóny a bylo neustále špatné počasí. Byli jsme ale mile překvapeni už příletem do Španělska a krásným slunečným počasím, perfektním ubytováním a i docela teplým mořem.

Vámi doporučený hotel skutečně neměl chybu, všude čisto a útulno, místní personál byl až na jednu paní velice milý a přívětivý. A jídlo bylo neuvěřitelně dobré, však jsme také každý nějaké to kilečko nabraliJ. Hotelový bazén byl veliký, nikdy nebyla nouze o lehátka. Naše děti ocenily především malý tobogánek, na kterém každý den neúnavně řádily.

Hned po výstupu z autobusu v letovisku Tossa de Mar nás přivítala milá slečna delegátka Jana se srdečným přáním příjemné dovolené a vychlazeným džusem. Během celého pobytu se nám velmi ochotně věnovala a předávala nám cenné praktické rady, kam se nejlépe chodit koupat, kde jsou pěkné památky, v jakém obchodě mají nejširší výběr za nejlepší peníze, jaké atrakce máme navštívit s dětmi atd.

Absolvovali jsme výlety po celém pobřeží, objevovali krásy, zákoutí a historii této lokality. Využili jsme také možnosti půjčení kol (včetně dětské sedačky a helem) a poznávání blízkého okolí. Velmi nás zaujal kontrast starého a nového, vybudovaného v typickém španělském stylu. Bylo úžasné, jen si vyšlapat na skálu nad naším moderním ubytováním a objevit tam pozůstatky historického opevnění, odkud byl nepopsatelný výhled do okolní překrásné krajiny.

Ani letos jste nás nezklamali a to co jste nabízeli a slíbili, jste opět také splnili. Už teď jsme si jisti, kde bude naše příští dovolená. Španělsko je totiž úchvatná země, a my jsme ještě zdaleka nepoznali všechny letoviska, které nabízí.

Petra Černá s rodinou, Prostějov