Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > MAGAZÍN > Reference > Naše skvělá dovolená v Itálii

Skvělá dovolená Itálie

Naše skvělá dovolená v Itálii

Chtěla bych touto cestou poděkovat vaší cestovní kanceláři za příjemně strávenou dovolenou v Itálii v oblasti Calabrie. Byla to jedna z našich nejhezčích dovolených. Byli jsme ubytováni ve středně velkém hotelu na klidném místě, pláž byla přímo u hotelu a výborně tam vařili. Co se týče jídla, výběr byl obrovský, každý den byl tematický, moc jsme si pochutnávali, a taky se to bohužel trochu odrazilo na naší váze :). Ale nevadí, doma to šlo zase rychle dolů :). Hotel je naprosto bezbariérový, v pohodě by se tam dalo jezdit i s kočárkem, kousek od hotelu je veliký aquapark, kde jsme se s dětmi pěkně vyřádili.

U hotelového bazénu nebyl nikdy boj o lehátka, pláž nebyla nikdy přeplněná, vstup do moře byl pozvolný, pláž byla písečná a voda nádherně modrá. Před hotelem je pár restaurací a obchůdků, jak se základními potravinami, tak i suvenýry. Ubytování bylo perfektní pro klidnou, pohodovou dovolenou v Itálii u nádherné pláže. Naše požadavky na dovolenou u moře jsou hlavně: krásná nedaleká pláž, menší hotel a výborné jídlo - a to tento hotel skutečně splnil na jedničku! S výběrem hotelu nám pomohla velmi ochotná paní u vás v kanceláři, která pohotově a přesně pochopila naše požadavky a vybrala pro nás ideální ubytování v Itálii.

Velké poděkování si zaslouží také váš delegát, který rychle a ochotně zareagoval, když jsme potřebovali lékařku pro naši malou dcerku. Do čtvrt hodiny přišla lékařka přímo na pokoj a na druhý den přišla nečekaně pacientku zkontrolovat opět. Když měl delegát setkání s klienty hotelu a vyprávěl nám o tom, jaká je lékařka milá paní a že rozumí trochu česky, vůbec mne nenapadlo, že to může být pravda a že ji budeme potřebovat. Chválabohu s dcerkou nebylo nic vážného a my jsme si mohli dále užívat úžasnou dovolenou v Itálii.

Moc děkujeme a už se těšíme na příští léto :). P.J.