Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > ZÁJEZDY > Zájezdy do Černé Hory > Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy Černá Hora

Klientům, kteří jsou dosud Černou Horou "nepolíbení", doporučujeme vyjet na poznávací zájezd pro poznání krajiny a kultury. Černá Hora získává mezi klienty stále větší oblibu.

Poznávací zájezdy do Černé Hory

Poznávací zájezdy do Černé HoryDo Černé Hory nabízíme v tuto chvíli dva poznávací zájezdy, ale nabídku neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Pokud si nevyberete z následujících zájezdů, stačí napsat Vaše požadavky a nabídneme Vám případně další zájezdy.
Navštivte s námi Černou Horu a Albánii. Zájezd trvá 9 dnů, takže je dostatek času pro prozkoumání ale i na odpočinek. Druhý den po příjezdu na místo v dopoledních hodinách je například volný den. Klienti se mohou v klidu ubytovat, vykoupat, nakoupit nebo posedět v některé z místních kaváren a restaurací. Další dny bude následovat prohlídka Ulcinje, Starého Baru, pohoří Rumija, Albánie, Tirany, město Durrës. Pátý den je opět volný a tedy je možnost odpočinout si na Ulcinjské pláži, kde je léčivý písek. Další dny následuje návštěva Budvy, Cetinje, Bokakotorský záliv, Skadarské jezero, mys Svatý Stefan a zakončení bude v chorvatském Dubrovníku. Takže zážitků zde prožijete mnoho.

Následně máme v nabídce poznávací zájezd do Černé Hory bez návštěvy Albánie. Zájezd se jede po trase: Sarajevo - Mostar - Budva - Starý Bar - Skadarské jezero - Sv. Stefan - Boka Kotorská - Njeguši - NP Lovčen - Cetinje - Ulcinj - Boka Kotorská - Kotor - Perast - Gospa od Škrpjela - Dubrovník. Zájezd je na 11 dnů a je zde naplánováno mnoho výletů, takže je zájezd opravdu pestrý.

Neváhejte a objednejte si u nás poznávací zájezdy do Černé Hory. Kapacita je omezená, takže kdo zaváhá, nejede. 

V případě že chcete poznat i další země, nabízíme pro Vás poznávací zájezdy i do jiných zemí, jako je např. Itálie, Řecko, Turecko a Španělsko. V případě Vašeho zájmu o jiné země nás neváhejte kontaktovat.

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Stojí za zhlédnutí

Černá Hora a Albánie

Černá Hora a Albánie

Program zájezdu: 1.den: odjezd z ČR v odpoledních hodinách.2.den: příjezd v odpoledních hodinách na pobytové místo, následuje ubytování, osobní volno na koupání a nákupy.3.den: po snídani procházka ...

Černá Hora a Albánie

Rozmanitý zájezd po Černé Hoře

Rozmanitý zájezd po Černé Hoře

Poznejte rozmanitou kulturu, neopakovatelnou atmosféru a přírodní krásy Černé Hory. Program zájezdu:1.den: V dopoledních hodinách odjezd z ČR, přejezd přes Slovensko, Maďarsko do Bosny a Hercegoviny...

Rozmanitý zájezd po Černé Hoře