Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > ZÁJEZDY > Zájezdy do Itálie > Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy Itálie

Rádi bychom Vám nabídli poznávací zájezdy do Itálie. Můžete navštívit například Benátky, které jsou velice turisticky oblíbené. Projedete se po Benátské leguně a navštívíte řadu památek.

Poznávací zájezdy do Itálie

Poznávací zájezdy ItálieOdpoledne bude možnost výběru, zda strávit celý den v Benátkách, nebo se vykoupat na známé pláži Lido. Dále můžete navštívit karneval v Benátkách a Florencii, který je velice oblíbený. Jedná se o velkou událost, která přetéká zářivými barvami. Nejznámější masky jsou "Bauta", "Gnaga" a "Pantalone".

Nabídku na poznávací zájezdy do Itálie neustále aktualizujeme.

Itálie nabízí spoustu možností vyžití. Například návštěvu památek, koupání v moři nebo lyžování v Italských Alpách.
Za návštěvu stojí například Koloseum, kde bojovali gladiátoři, zvířata, někdy i lidé. Nachází se v Římě a od roku 2013 se rekonstruuje. Předpokládané ukončení rekonstrukce je v roce 2016. Další významná památka je šikmá věž v Pise - věž je návštěvníkům přístupná a je postavena z bílého mramoru. 

Pro odpočinek můžete v Itálii využít známou pláž Lido, která měří kolem 12 km a pocítíte zde opravdový relax a klid.

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Stojí za zhlédnutí

Benátky

Benátky

Benátky jsou nejnavštěvovanějším ostrovním městem v Itálii. Od roku 1987 jsou zapsané v UNESCO. Historické, umělecké a kulturní dědictví z nich činí světové kulturní centrum. Program zájezdu: 1. den...

Benátky