Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > ZÁJEZDY > Zájezdy do Řecka > Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy Řecko

Poznejte nejznámější a nejnavštěvovanější památky Řecka díky poznávacím zájezdům.

Poznávací zájezdy do Řecka

Poznávací zájezdy do ŘeckaMůžete si vybrat z naší nabídky poznávacích zájezdů do Řecka z naší nabídky. Nyní nabízíme Antické památky Řecka a Okruh Řeckem, Jónské ostrovy.
Zájezdy jsou na 11 nebo 12 dnů, takže máte dostatek času poznat nejznámější a nejoblíbenější místa.

Zájezd na Jónské ostrovy - souostroví, které se táhne dolů podél západního pobřeží pevniny a zahrnuje i Korfu. Upoutá Vás přírodní krása ostrova, rozsáhlé olivové háje a fascinující hory a vody Jónského moře, které hrají duhovými barvami.

Zájezd za Antickými památkami - kolébka evropské civilizace, středověké Řecko zde zanechalo ohromné kulturní bohatství, spojení prohlídky těchto světově proslulých míst s koupáním na pobřeží Peloponéského poloostrova.

Další nabídku pro Vás neustále aktualizujeme.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Stojí za zhlédnutí

Okruh Řeckem, Jónské ostrovy

Okruh Řeckem, Jónské ostrovy

Řekové vymysleli slovo filoxenia (pohostinnost). Upoutá Vás přírodní krása ostrova, rozsáhlé olivové háje, fascinující hory a vody Jónského moře a především památky starověkého Řecka. Program zájezd...

Okruh Řeckem, Jónské ostrovy

Antické památky Řecka

Antické památky Řecka

Doba starověkého Řecka zde zanechala ohromné kulturní bohatství, které přijíždí každoročně obdivovat miliony návštěvníků. Spojení prohlídky proslulých míst s koupáním na pobřeží Peloponéského poloos...

Antické památky Řecka