Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > ZÁJEZDY > Zájezdy do Španělska > Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy Španělsko

Španělsko poznáte ideální díky poznávacím zájezdům, které jsou minimálně na 8 dnů, takže stihnete navštívit nejoblíbenější památky.

Poznávací zájezdy do Španělska

Poznávací zájezdy ŠpanělskoNyní nabízíme zájezd například na Mallorcu a do Andalusie.
Andalusie je téměř stejně velká jako Portugalsko a je také nejlidnatější, žije zde cca 6,5 milionu obyvatel. Je také typická dvěma protiklady, jihozápadní Sierra de Grazalema je nejdeštivější oblastí ve Španělsku a východní Almería je tou nejvyprahlejší.

Hlavní město je Sevilla. Zrodilo se zde flamenco i býčí zápasy. Patří k nejnavštěvovanějším a nejkrásnějším městům Evropy. Po osamostatnění Kuby sem byly převezeny ostatky Kryštofa Kolumba.

Mallorca je největší ostrov Španělska. Leží přibližně 200 km od Valencie a Barcelony. Hlavním městem je Palma de Mallorca. Každý rok navštíví Mallorku 12 milionu turistů. Místních obyvatel zde žije kolem 1 milionu.

Další zájezdy pro Vás neustále aktualizujeme a obnovujeme.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Stojí za zhlédnutí

Andalusie

Andalusie

Zájezd nabízí možnost spojení příjemného pobytu na pláži na pobřeží Costa del Sol, které se táhnou od Malágy až k Gibraltaru s poznáním kouzelné Andalusie. Program zájezdu 1.den: odjezd v časných ra...

Andalusie

Mallorca

Mallorca

Žádný jiný evropský ostrov nemá tak širokou škálu přírodních krás od úrodných rovin k téměř vysokohorským vrcholkům Tramuntany. Nádherné pláže a mírné klima učinily z ostrova oblíbený turistický cíl...

Mallorca