Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > ZÁJEZDY > Zájezdy do Turecka > Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy Turecko

Nabízíme pro Vás zájezdy za poznáním do Turecka. Nyní nabízíme např. zájezd do Istanbulu, který Vám jistě nadchne a bude se Vám zájezd líbit.

Poznávací zájezdy do Turecka

Nabízíme pro Vás pětidenní zájezd do Istanbulu, kde poznáte nejdůležitější krásy jako např. Galatský most, Velký Bazar, mešitu Hagia Sofia, palác Top Kapi apod.

Dále máme v nabídce zájezd do Tureckého západního pobřeží, kde můžete strávit neuvěřitelných 15 dnů. Dýchne tu na Vás atmosféra starých časů z dob Iónie. Návštěva antiky - Efes, Milét, Pergamon, Trója, Didym. Dále je zastávka také v Istanbulu a Pamukkale.

Tento zájezd není jen poznávací, ale také odpočinkový. Několik dnů je vyhrazených na pobyt na pláži, takže si dostatečně odpočinete a vykoupete se v nádherném moři a odpočinete na krásných písečných plážích.

Další nabídky pro Vás neustále aktualizujeme.

Turecko se nachází na území Asie a Jihovýchodní Evropy. Podnebí je ovlivněno přítomností moře na severu, jihu a západě a hor vyskytujících se na většině území. V létě stoupení teploty nad 30 °C. Užijete si tedy krásné sluničko a teplo.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Stojí za zhlédnutí

Istanbul

Istanbul

Program zájezdu 1.den: Odjezd z ČR (Praha cca 09:00, Jihlava 10:30, Brno 11:50, Znojmo 13:00). Tranzit Slovensko-Maďarsko-Srbsko-Bulharsko.2.den: Příjezd do Istanbulu v poledních hodinách (cca ve 15...

Istanbul

Turecké západní pobřeží

Turecké západní pobřeží

Program zájezdu 1. den: v ranních hodinách odjezd z ČR, přejezd do Maďarska, krátká prohlídka centra Budapešti. Ubytování.2. den: dopoledne prohlídka centra Szegedu. Cesta poté pokračuje přes Srbsko...

Turecké západní pobřeží