Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Marina di Zambrone > Residence Marina di Zambrone

Residence Marina di Zambrone

Ubytování v residencích jsme pro Vás vybírali takové, aby byla odpovídající cena kvalitě ubytování. Ubytování je vždy v apartmánech více typů, které jsou vybavené vším potřebným.

RESidence Marina di Zambrone

Ubytování ve Villaggio IL Calabriano je přímo na pláži (Pobřeží Bohů), cca 5 metrů. Apartmány mají vždy jednu nebo více ložnic s pevnými lůžky, kuchyňský kout, sociální zařízení, TV a klimatizaci. Villaggio Baia Di Zambrone se nachází 100-350 metrů od pláže. Apartmány mají opět oddělenou ložnici, kuchyňský kout, obývací část, sociální zařízení. Je zde také bazén k dispozici.

Další nabídku ubytování v residencích pro Vás neustále aktualizujeme a obnovujeme.

Ubytování nabízíme spíše v klidnějších částech, ale můžeme Vám zajistit i ubytování v rušnějších letoviscích. 

Pláže jsou v Itálii opravdu nádherné. Na některých místech jsou spíše oblázky nebo kamítky, ale na většině pláží je krásný bílý písek. Vstup do moře je pozvolný, takže na dovolenou můžete vyrazit i s dětmi. Slunečníky a lehátka jsou buď v ceně zájezdu u určitého pobytového místa, nebo si případně můžete zapůjčit na plážích za poplatek.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si rezidence v Marina di Zambrone

Villaggio Baia di Zambrone Kalábrie - Marina di Zambrone

Útulné a velmi pěkné ubytování se dělí na apartmánovou a kempovou část. V blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží, obklopené zelení. Ideální pro klidnou rodinnou dovolenou. Centrum Tropea je vzdálené ... Villaggio Baia di Zambrone

Více Ceník

Fotogalerie