Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Paestum > Residence Paestum

Residence Paestum

Ubytování zajišťujeme v pěkných residencích obklopených zelení a palmami. Ubytování je pro méně náročnou klientelu.

Residence Paestum

Město Paestum se rozprostírá na 120 hektarech a je obklopen zelení a přírodou. Nachází se 40 km jižně od Salerna a 85 km jihovýchodně od Neapole. Na své si zde příjdou klienti vyhledávající klidnější místa, ale i klienti, kteří mají rádi historii. Nachází se zde totiž muzeum a tři historické chrámy, pojmenované podle bohů.

Doporučujeme návštěvu například Héřina chrámu, který byl postavený kolem roku 550 př.n.l. a je nejstarším dochovaným chrámem v Paestu. Tento chrám sloužil jako světská budova, kde se uctívala bohyně Héra. Byl zde vykopán i oltář, který je umístěn před chrámem. Obřady se tedy vykonávali venku. Díky těmto památkám je Paestum častým cílem turistů. 

Po 2.světové válce se zde začal rozvíjet cestovní ruch díky krásné přírodě (národní park Cilento) a výborné kuchyni.

Pláže jsou písečné a lákají k procházkám. Na promenádě je spoustu restaurací, pizzerii a obchůdků, které mají svoje kouzlo.

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si residence v Paestum

Villaggio Cerullo`s Kampánie - Paestum

Areál se skládá z 24 apartmánů umístěných v hlavní budově a je obklopen palmami a piniemi. O ubytování se stará přímo majitel, tomu odpovídá výborná atmosféra celého komplexu. Ideální dovolená pro kl... Villaggio Cerullo`s

Více Ceník