Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Scalea > Residence Scalea

Residence Scalea

Momentálně Vám můžeme nabídnout ubytování ve Villaggio Mediterraneo nebo Rezidence La Playa. Nabídku pro Vás ale neustále rozšiřujeme.

Residence Scalea

Ubytování v residencích si mnoho klientů vybere přednostně než ubytování v hotelích. Nejsou zde vázaní stravování, které na většině hotelech je v ceně a jsou více obklopení přírodou a ne dalšími hotelovými komplexy. Do Villaggio Mediterraneo mohou vzít i psa, což je také podstatnou výhodou. Ubytování je zde přímo u pláže, takže nemusíte daleko docházet. Ubytování je zajištěno v pěkných bungalovech.

Ubytování v rezidenci La Playa je pro 6 osob a nachází se 100 metrů od moře a v blízkosti obchodů, restaurací a historického centra.

Scalea má krásnou přírodu (je obklopena horami) a pěkné historické památky. Žije zde okolo 10.000 obyvatel. Jedná se o turisty nejnavštěvovanější oblastí v Itálii. Dělí se na dvě části - Scalea Vecchia (stará část města), které je celé vystavěno na schodech. Chodí se zde buď nahoru nebo dolů. A druhá část je Scalea Nuova - zde jsou desítky hotelů, obchodů, diskoték apodobně.

Klimatické podmínky jsou zde ideální - dlouhé horké léto a mírné krátké zimy. Kolem 9 měsíců zde teploty přesahují 20C. Díky teplotám se zde pěstuje hodně jižního ovoce (citrony, pomeranče, mandarinky).

Místní obyvatelé jsou velice milý a přátelští, ale bohužel málo se dorozumí anglicky, jestli vůbec. Proto je potřeba mít základní znalost Italštiny, nebo mít slovník.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si rezidence Scalea

Rezidence La Playa Kalábrie - Scalea

Nachází se vedle slavné strážní věže Torre Talao a nedaleko historického centra (300 metrů). Ideální pro všechny věkové kategorie. V blízkosti jsou obchody, restaurace, bary apod. Kauce je 50 EUR/apa... Rezidence La Playa

Více Ceník