Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování Chalkidiki, Sarti > Rezidence Chalkidiki, Sarti

Rezidence Sarti, Chalkidiki

Rezidence v Sarti jsou kvalitativně na velmi vysoké úrovni, což uvítají všichni, kteří tuto volbu ubytování zvolí. Umísnění v klidné části letoviska navíc Vaší dovolené v Řecku dodá pohodu a klid.

Rezidence v letovisku Sarti - Chalkidiki

Ubytování poskytujeme v moderně vybavených rezidencích, které se nachází v klidnější části letoviska, zhruba 500 m od centra a 300 m od krásné písečné pláže, která je považována za nejkrásnější v celém Řecku (mapku 70 nejúzasnějších pláží v Sithonii si můžete prohlédnout ZDE). Rezidence v Sarti disponují dvou až čtyřlůžkovými studii, jejichž součástí je všechno potřebné vybavení. Nechybí zde vlastní sociální zařízení, komplexně zařízený kuchyňský kout, televize se satelitem, klimatizace (za příplatek) a balkón se zahradním nábytkem.

Sarti je moderním letoviskem s nádherným historickým jádrem, které se pyšní především i krásnou okolní přírodou a plážemi se zlatavým pískem. Najdete ho na jihovýchodě Chalkidiki. Letovisko Vám poskytne i širokou nabídku zábavy a možností nákupů. Městečko má poměrně živé centrum, nachází se zde celá řada obchodů, pekáren, marketů, zlatnických krámků, tradičních taveren s živou hudbou i noční diskotéky. 

Z rezidencí v Sarti jsme pro Vás připravili bohatou nabídku výletů. Navšívit můžete např. město Thessaloniki, kláštery Meteora, vodní park Waterland, absolvovat autobusový okruh po celém poloostrově nebo vyrazit na některý z lodních výletů. Kompletní nabídku výletů v této destinaci můžete zhlédnout na stránce výlety v Řecku.

Hledáte-li ubytování v rezidencích na pevninské části Řecka a nabídka Sarti Vás neupoutala, zkuste zhlédnout naše rezidence Parga, jež se dlouhodobě těší vysoké oblibě.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si rezidence v Sarti - Chalkidiki

Rezidence Michalis*** - Sarti Chalkidiki - Sarti

Celý komplex je oplocen, což zabezpečuje naprosté soukromí klientů. V zahradě rezidence jsou umístěny houpačky a prolézačky pro děti a hřiště se sítí pro míčové hry, bazén s lehátky, pergola s p... Rezidence Michalis*** - Sarti

Více Ceník

Rezidence Makedon*** Sarti

Rezidence se nachází v klidné jižní části zvané Sarti Beach. V tomto letovisku je restaurace a minimarket. Centrum letoviska je cca 700 metrů po osvětlené promenádě podél moře. Rezidence Makedon***

Více Ceník