Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Španělsko > Ubytování Costa del Azahar > Rezidence Costa del Azahar

Rezidence Costa del Azahar

V oblasti vyhlášené nádhernými plážemi s jemným pískem nabízíme ubytování v rezidencích v Costa del Azahar, v oblasti jež přímo navazuje na oblast Costa Brava.

rezidence v Costa del Azahar

Námi vybrané rezidence v Costa del Azahar se nacházejí v letovisku Oropesa del Mar a Torrenostra, která je lázeňskou částí městečka Torreblanca. Letovisko Torrenostra je od většího letoviska Oropesa del Mar vzdáleno pouhých 13 km. Naše rezidence se navíc nacházejí v dobré dostupnosti oblíbených písčitých pláží s pozvolným vstupem do moře. V letoviscích najdete řadu restaurací, barů, obchodů i diskoték. Za velmi výhodné ceny je možno nakoupit v megamarketech.

Ve většině rezidencí v Costa del Azahar je hostům k dispozici bazén se sladkou vodou. Rezidence poskytují ubytování ve dvou až šestilůžkových apartmánech s možností až dvou přistýlek  (rozkládací gauč). Jsou velmi moderně vybaveny, všechny mají vlastní sociální zařízení, kompletně vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem, televizi a balkón se zahradním nábytkem.

Svůj pobyt na pobřeží Costa del Azahar si můžete zpříjemnit některým z nabízených výletů. Můžete absolvovat celodenní výlet do hlavního města Valencie nebo třeba navštívit jeden z největších vodních parků Španělska. Více informací k jednotlivým výletům můžete zhlédnout na stránce výlety ve Španělsku.

Na pobřeží Costa del Azahar můžete rovněž vybírat z nabídky hotelů Costa del Azahar.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si rezidence v Costa del Azahar

Apartmány Oropesa del Mar Costa del Azahar

Apartmány se nachází u pláže s pozvolným vstupem do moře La Concha (centrum 100-300 metrů) a Morro de Gos (centrum 400 metrů). Součástí apartmánového komplexu jsou apartmány Playa Parada, Oromar, Bo... Apartmány Oropesa del Mar

Více Ceník