Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Kalymnos > Rezidence na ostrově Kalymnos

Rezidence ostrova Kalymnos

Kvalitní ubytování na ostrově Kalymnos, to jsou kvalitně vybavené rezidence v těsné blízkosti pláží a s krásným výhledem na moře.

Rezidence na ostrově kalymnos

Rezidence ostrova Kalymnos nabízíme v jednom z nejoblíbenějších letovisek - letovisku Massuri, které je terasovitě postavené a ze všech ubytovacích kapacit je tak nádherný výhled na moře i protilehlý ostrov Telendos. Pod rezidencemi a dalšími ubytovacími kapacitami je krásná dlouhá písečná pláž, jež je místy promíchána s oblázky. Pláž má pozvolný vstup do moře a je tak ideální i pro menší děti. Komu tedy nevadí schody, které musí cestou tam a zpět absolvovat, narazil na ideální místo pro rodinnou dovolenou. Klid, pohoda a bílomodře zbarvené domky dokreslují skvělou atmosféru dovolené v Řecku.

Vybrané rezidence na ostrově Kalymnos jsou moderně zařízeny a poskytují hostům vše, nač si vzpomenou. Ve dvoulůžkových studiích je k dispozici kuchyňský kout se základním vybavením,  lednička, vlastní koupelna s WC a prostorný balkón. Jak již bylo v úvodu zmíněno, každý pokoj má krásný výhled na moře.

Chcete-li dovolenou na ostrově Kalymnos prožít aktivněji než jen válením na pláži, vyberte si z bohaté nabídky výletů, která je pro tento ostrov k dispozici.
Dovolenou v rezidenci na ostrově Kalymnos si můžete zpestřit výletem z následující nabídky:

  • Malý okruh ostrovem - autobusový výlet k nejhezčím a zároveň nejzajímavějším místům ostrova
  • Lenošení na lodi - lodní výlet spojený s koupáním a poznáváním okolí
  • Leros - celodenní výlet na další z Dodekanésských ostrovů
  • Piknik na lodi - plavba podél západní části ostrova, zastávka ve Vlyhadii, koupání, oběd v ceně
  • Západ slunce - lodní výlet okolo ostrova Telendos, u jehož břehů loď při západu slunce zakotví a poskytne jedinečný pohled na západ slunce v pravém slova smyslu. Romantika každým coulem.
  • Turecký Bodrum - výlet do tureckého Bodrumu je opravdovým zpestřením dovolené v Řecku. Nahlédněte pod pokličku tohoto historického města, kde na Vás ze všech koutů dýchá pravá atmosféra Turecka (prohlídka města, nákupy, případně zájmu masáž v tureckých lázních).

Zhlédnout můžete také naši nabídku rezidencí na ostrově Karpathos a vybírat tak z více nabídek dovolené v Řecku.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si rezidence na ostrově Kalymnos

Studia Rita Ostrov Kalymnos

Nacházejí se v bezprostřední blízkosti centra nejrušnějšího letoviska Massouri. Upoutá Vás bílo-modrou kombinací barev. Na pláž se schází po schodech. Je vzdálená cca 150 metrů. Dům Rita poskytuje i ... Studia Rita

Více Ceník