Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Karpathos > Rezidence na ostrově Karpathos

Rezidence ostrov Karpathos

Ubytování na ostrově Karpathos je vyhledáváno především turisty, kteří touží poznat opravdovou tvář Řecka, jeho typicky malých vesniček, v nichž sálá řecká atmosféra takřka na každém kroku.

Rezidence na ostrově Karpathos

Námi nabízené rezidence ostrova Karpathos se nachází v oblíbeném letovisku nebo spíše malé rybářské vesničce na západním pobřeží ostrova, která každoročně v letních sezónách ožívá přílivem turistů. Lefkos nabízí ke koupání hned několik pláží. Přímo u rezidence na Karpathosu je turistům k dispozici klidná oblázkovo-písečná pláž Potali. Máte-li ovšem raději písek, nezoufejte, příjemnou procházkou můžete za necelých 20 minut dojít do centra letoviska Lefkos, kde najdete hlavní pláž letoviska - Gialou Chorafi, jež je pokryta jemným pískem a má pozvolný vstup do moře. Další pláže jsou v menších zálivech rozesety po okolí.

Rezidence na ostrově Karpathos, resp. jsou vybaveny dvoulůžkovými studii s možností jedné přistýlky a dále apartmány pro 4 osoby s oddělenou ložnicí. V budově je k dispozici i minimarket, kde si můžete pořídit nápoje a veškerou útratu zaplatit až při odjezdu. Na větší nákupy si můžete dojít do 100 m vzdáleného supermarketu. Prázdné žaludky nebo chutě na místní speciality můžete utěšit v místní restauraci, která se nachází pouhých 50 m od rezidence na Karpathosu.

Samotná studia a apartmány svou výbavou nijak nezaostávají za aktuálními trendy. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a WC, vybavený kuchyňský kout, lednička a balkón či terasa - převážně s výhledem na moře, výjimečně na pohoří. Všechny studia i apartmány mají samostatný vchod na terasu.

Budete-li si chtít pobyt na ostrově Karpathos trošku zpestřit, můžete s námi vyrazit na některé z nabízených výletů. V nabídce je např. lodní i autobusový výlet do městečka Olympos, které je právem považováno za nejmalebnější vesnici celého ostrova Karpathos. Nezapomenutelný je i celodenní výlet lodí podél východního pobřeží ostrova nebo výlet na ostrov Saria, kde je k vidění spousta archeologických ruin. Za jeden z nejoblíbenějších výletů je ovšem považován výlet s názvem "Karpathosská noc", který zahrnuje prohlídku města Pigadie včetně možných nákupů a především bohatou večeři s typickými ostrovními jídly a ukázkou folklorních tanců. Lákavá je i neomezená konzumace místního vína, která ovšem dělá divy...

Jestliže stále nevíte, který z řeckých ostrovů chcete navštívit, zhlédněte také rezidence ostrova Rhodos, které se těší velké oblibě a jsou již několikátou sezónu v naší nabídce.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si rezidence na ostrově Karpathos

Studia Albatros Ostrov Karpathos

Dům Albatros se nachází cca 30 metrů od oblázkovo-písečné pláže Potali a přibližně 1,5 km od centra letoviska Lefkos. Na pláž se jde po přírodním chodníku z kopce. Nejbližší restaurace je 50 metrů od... Studia Albatros

Více Ceník