Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Rhodos > Rezidence na ostrově Rhodos

Rezidence na ostrově Rhodos

Rezidence v letovisku Stegna na ostrově Rhodos patří pro svůj klid a nízké ceny k velmi vyhledávaným ubytovacím kapacitám. Za nízkou cenu zde získáte skvělé ubytování v moderně zařízených studiích a apartmánech.

rezidence ostrov Rhodos

Ubytování poskytujeme v moderně, ale hlavně i účelně zařízených rezidencích, které se nachází v těsné blízkosti krásné písečné pláže na okraji letoviska Stegna. Pláž, kterou máte na dosah ruky je pláží jižní, větší ze dvou pláží, které se v letovisku nachází. Na jižní pláži je turistům poskytován kompletní servis. Jsou zde lehátka se slunečníky, převlékárny, sprchy i občerstvení. Nechybí ani nabídka vodních sportů a jiného vyžití. Městečko Stegna disponuje ještě severní pláží, která je rozdělena na více úseků - menších plážiček, ke kterým nevede komunikace a je k nim tedy nutné dojít pěšky. To vše je ovšem vykoupeno soukromím a naprostým klidem na koupání i slunění.

Rezidence v letovisku Stegna se nachází v zátoce chráněné vysokými skalami, v místech, kde křišťálově čisté moře vytváří krásný kontrast se zlatavým pískem na plážích. I přes pomalu se rozmáhající cestovní ruch si městečko stále zachovává původní ráz s typickou atmosférou řecké vesnice.

K nabízenému ubytování na Rhodosu jsme pro Vás připravili i řadu fakultativních výletů, které vřele doporučujeme absolvovat. Vyrazit můžete na celodenní okruh ostrovem, jež Vás zavede na všechna zajímavá místa ostrova, která prostě musíte vidět! Zavítáte např. do historického města Lindos a jeho akropole, do vesničky Sianna na ochutnávku olivového oleje, medu a místní lihoviny Souma. Navštívíte také vinařskou oblast, kopec s panoramatickým výhledem a Údolí motýlů (vstup za extra poplatek). Vyrazit dále můžete i na výlet do hlavního města, tzv. City tour, na lodní výlet na ostrovy Symi a Panormitis, případně na výlet do tureckého Marmarisu.

Pokud Vás nabídka rezidencí na ostrově Rhodos nezaujala, zhlédněte naši nabídku rezidencí na ostrově Karpathos nebo rezidence ostrova Zakynthos.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací