Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Thassos > Rezidence na ostrově Thassos

Rezidence Thassos

Na ostrově Thassos nabízíme kromě ubytování v hotelu, také ubytování v rezidenci. Vybrat si můžete tedy širší klientela.

Rezidence na ostrově Thassos

Ubytování v rezidenci nabízíme nyní ve vile Augustis a Anastazia. Nabídku ale neustále rozšiřujeme, takže pokud si klient přeje jiné ubytování v rezidenci, pokusíme se vyžádat další domy. Naší prioritou je, aby všichni klienti byli na dovolené spokojeni a měli vzpomínky na celý život. Řecko a ostrov Thassos je pro mnohé nezapomenutelný a láká k dalším návštěvám.

Vila Augustis se nachází v krásné krajině a pouhých 150 metrů od hotelu Agali, takže klienti mohou bez problému využívat bazén u hotelu bez příplatku. Dále si mohou do hotelu docházet za stravováním. Výběr jídla je opravdu pestrý, až 24 druhů jídel a 10 salátů. U domu je možnost posezení nebo zapůjčení kola. Na své si tedy příjdou i milovníci sportu. Výbava v domě je laděná do modré barvy, což je velice oblíbená barva Řecka.

Dále je v nabídce Vila Anastazia, která má výhodu jedinečnou polohu přímo na pláži a nachází se také v těsné blízkosti hotelu Agali. Vila se skládá ze dvou budov, které jsou propojené dvorem s posezením a možností grilování. Na hotelu Agali mohou opět klienti využít bazén nebo docházet na polopenzi.

 

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si

Apartmány Nama Thassos - Skala Potamia

Dvoupatrový dům Nama je obklopený zahradou a nachází se v centru letoviska Skala Potamia a výhledem na přístav. Hosté mají výborné autobusové spojení s celým ostrovem. 50 metrů od domu je zastávka. H... Apartmány Nama

Více Ceník