Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování ostrov Zakynthos > Rezidence na ostrově Zakynthos

Rezidence na ostrově Zakynthos

Nádherný výhled na moře, okolí plné olivovníků a další zeleně, to je ubytování v rezidencích ostrova Zakynthos.

rezidence ostrov zakynthos

Na severozápadním pobřeží ostrova, v klidném letovisku Tragaki, nabízíme ubytování v rezidencích ostrova Zakynthos. Ubytovací kapacity s jedinečným výhledem na moře, ideální pro strávení klidné a romantické dovolené. Rezidence jsou obklopeny zahradou, kde si bez starostí můžete nechat hrát děti. Přímo pod rezidencemi se nachází oblíbená písečná pláž Ambula, jež je ve vzdálenosti pouhých 50 metrů. Vykoupat se ovšem můžete i u bazénu, který je přímo u rezidencí k dispozici. V dobré dostupnosti od rezidencí je i několik restaurací a supermarket.

Rezidence disponují kvalitně vybavenými studii pro 2 nebo 4 osoby, zařízenými vlastním  sociálním zařízením, kuchyňským koutem, ledničkou a balkónem nebo terasou. V jedné z budov rezidence je možnost klimatizace za poplatek. V okolí bazénu je dostupné Wi-Fi připojení.

Nenavštívíte-li během dovolené na Zakynthosu světoznámou pláž Navaggio, jako byste tam ani nebyli. Fotografie pláže s vrakem lodi jsou vůbec nejznámějšími doprovodnými snímky k ostrovu Zakynthos a bezesporu se jedná o místo, které rozhodně stojí za to vidět! V naší nabídce výletů ostrova Zakynthos je i lodní výlet, jež zahrnuje i přestávku na koupání přímo na pláži u vraku lodi. Mimo této pláže během lodního výletu absolvujete několik zastávek v nejsevernějším cípu ostrova. Prohlédnete si Skinari s majákem, přístav Agios Nicholas, Modré jeskyně. Zpět se poté vracíte podél západního pobřeží kolem Keri a překrásných pláží v oblasti Vassilikos.

Nezaujala-li Vás nabídka rezidencí, zkuste zhlédnout také hotely na ostrově Zakynthos.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací