Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování Parga > Rezidence Parga

Rezidence Parga

Rezidence v letovisku Parga jsou velmi vyhledávanou ubytovací kapacitou v naší nabídce. Díky modernímu vybavení a nádhernému prostředí se sem klienti velmi rádi vracejí.

Rezidence Parga

Poskytujeme ubytování v krásných rezidencích, které disponují studii o velikosti pro 3-4 osoby. Jsou moderně a účelně vybaveny, všechny mají 2 samostatné postele a pohovku nebo rozkládací křeslo. Dále v nich nechybí ani vlastní sociální zařízení, plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, televize se satelitem a trezor, který je k dispozici zdarma. Relaxovat můžete na balkónu či terase, které jsou u studií taktéž k dispozici. Ložnice studia je částečně oddělena od jeho kuchyňský části.

Příjemnou procházkou dojdete za cca 15 minut na krásnou a velmi oblíbenou rozlehlou pláž Valtos, která je tvořena bílým pískem a drobnými oblázky. 

Ubytování v rezidencích Parga je skvělým výchozím bodem pro celou řadu výletů po Řecku. Můžete absolvovat celou řadu lodních výletů nebo vyrazit za některými ze skvostných řeckých památek. Více informací o výletech v této destinaci získáte na stránce výlety v Řecku.

Námi nabízené rezidence jsou oblíbenou volbou ubytování v letovisku Parga.
Pokud jste si mezi rezidencemi letoviska Parga nevybrali, zkuste zhlédnout nabídku rezidencí na Chalkidiki - Sarti, které se také nachází na pevninské části Řecka.

 

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si rezidence v letovisku Parga

Studia Garden Řecko - Parga

Studia jsou moderní a jak již název napovídá, dům stojí v krásné zahradě, v klidném prostředí v části Valtos. Rostou zde olivovníky, pomerančovníky, citrónovníky a další. Dovolená Parga strávená ve s... Studia Garden

Více Ceník