Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Rosolina Mare > Rezidence Rosolina Mare

Rezidence v Rosolina Mare

Pro svou všudypřítomnou zeleň a dlouhé písečné pláže je Rosolina Mare velice oblíbené letovisko v Itálii.

Rezidence Rosolina Mare

V letovisku Rosolina Mare bychom Vám rádi nabídli nyní dvě místa, která jsou na velmi kvalitní úrovni a veliká výhoda je, že mají veliké bazény, které můžete využívat. Další nabídky pro Vás zpracováváme a budeme přidávat na naše stránky.

Obliba letoviska Rosolina Mare neustále stoupá, díky krásným plážím se zlatavým pískem a piniovým hájům, které jsou vhodné pro ozdravné pobyty. Klienti zvolí léčení respiračních problémů se zábavou. Je možné zde navštívit bary, diskotéky, kolotoče, dětská hřiště nebo možnost zapůjčení kol, skútrů a vodních šlapadel.

Ubytovací kapacity se nachází v klidné zóně kde je možnost relaxace, ale pro zábavu je možné si dojít do centra letoviska.

Celkově Itálie je plná historických památek, skvělého jídla, hudby a krásného počasí. Italové jsou velmi vstřícní lidé, kteří si s Vámi rádi pohovoří. Můžete se tedy i od nich dozvědět něco málo z historie nebo z místních zvyků.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Fotogalerie