Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Španělsko > Rezidence Španělsko

Španělská rezidence

Rezidence ve Španělsku

Ubytování jsme pro Vás zajistili nejen v hotelech, ale také v rezidencích nebo apartmánech. Tyto ubytovací kapacity nabízíme již spoustu let a jedná se tedy o ověřené ubytování. Dbáme také na ohlasy klientů, kteří s námi již cestovali a případné připomínky na ubytování ihned řešíme a snažíme se jim předejít.

Hlavní letovisko je Costa del Azahar, ale na vyžádání Vám zajistíme i jiná letoviska dle Vašeho výběru. Costa del Azahar je nejoblíbenější a nejnavštěvovanější pobřeží ve Španělsku. Najdete zde spoustugolfových hřišť, ale také krásnou krajinu.

Nyní máme v nabídce:
- Apartmány Oropesa del Mar, které jsou pro 2-8 osob a v ceně je i polopenze.
- Residenci Euromar, která leží v klidné části letoviska s bazénem. Vilky jsou pro 4-6 osob a pláž je vzdálená pouhých 100 metrů. 

Doprava

Na dovolenou se můžete vydat leteckou dopravou, ale i po vlastní ose autem, což bývá mnohdy více dobrodružné. Můžete navštívit různé památky nebo si udělat výlet do měst jako je Barcelona.
Letecká doprava trvá cca 2,5 hodiny. Ve španělsku je asi 50 letišť, ale nejznámější je v Madridu a Barceloně.
Dopravu můžete také zvolit autobusovou, kdy cesta trvá cca 24 hodin.
Dále je ještě možnost vydat se vlakem, přímá linka do Španělska ale zatím neexistuje, takže se musí několikrát přestupovat.

Stravování

Stravování nabízíme většinou v ceně, ale doporučovali bychom také vyzkoušet posedět v místních restauracích. Vyhláše jsou například Tapas bary s vínem. Tapas znamená malá porce, která se dává například k vínu na povzbuzení. Jedná se o malé občerstvení například jednohubky na degustačním talířku. Tento způsob stravování je velice oblíbený. Tapas je součástí národní kultury a nemůže v něm chybět například jamón (vepřová vyzrálá šunka), sýr, olivy, ančovičky, různé salámy a klobásy.

Mezi základní ingredience patří ryby, mořské plody, hovězí, vepřové a drůbeží maso, čerstvé ovoce a zelenina, olivy a rýže. Velmi známé a oblíbené jídlo se nazývá Paella, což je šafránové rizoto s masem, zeleninou nebo s mořskými plody. Známá je také studená polévka Gazpacho.

Kromě rezidencí nabízíme ještě ubytování v hotelech Španělska, které svým vybavením rozhodně nikoho nezklamou.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější rezidenci ve Španělsku

Apartmány Oropesa del Mar Costa del Azahar

Apartmány se nachází u pláže s pozvolným vstupem do moře La Concha (centrum 100-300 metrů) a Morro de Gos (centrum 400 metrů). Součástí apartmánového komplexu jsou apartmány Playa Parada, Oromar, Bo... Apartmány Oropesa del Mar

Více Ceník