Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > ZÁJEZDY > Krátkodobé poznávací zájezdy > Silvestr v Londýně VIP

Silvestr v Londýně VIP

VIP Silvestr Londýn

Dilema, kde strávit konec roku řeší mnoho lidí. Jedno z řešení může být Silvestr v Londýně VIP. Pojedete VIP luxusním autobusem.
Silvestr v Londýně se stal No.1 díky ohňostroji na Temži. Ubytování v dosahu metra umožní částečně nebo zcela vlastní program.
Jedná se o VIP zájezd díky opravdu luxusnímu autobusu, který Vás poveze.

Program zájezdu

1.den 29.12.2017:
Odjezd z ČR (Znojmo 10:30 hod., Brno 11:40 hod., Jihlava 13:00 hod., Praha 15:00 hod., Plzeň 16:50 hod.) Tranzit po trase Praha-Rozvadov-Frankfurt-Aachen-Calais.

2.den 30.12.2017:
Příjezd do přístavu Calais v ranních hodinách, tunelem přesun na anglickou pevninu do přístavu Folkestone a následuje cesta do Londýna. Tower Bridge, pevnosti Tower, bitevní loď Belfast kotvící v blízkosti Tower Bridge. Při pěší procházce se navštíví katedrála sv. Pavla, Westminster Abbey a Westminster Hall, prohlídka katedrály a okolí britského parlamentu, hroby králů a nejvýznamnějších osobností anglických dějin, socha W. Churchilla, Big Ben, nábřeží Temže, Buckinghamský palác, prohlídka podzemních krytů a prohlídky míst, spojené s nejtragičtějšími okamžiky historie země a města v době obrany Londýna během druhé světové války. Program si může každy upravit podle sebe. Někdo může navštívit muzeum voskových figurín nebo Národní galerii. V odpoledních hodinách přesun na místo ubytování, které je v blízkosti centra. Zde bude autobus se zavazadly. Po ubytování se každý rozhodne, zda bude chtít posedět v některé z restaurací v blízkosti hotelu, nebo zda se ještě vypraví do večerního Londýna.

3.den 31.12.2017:
Ráno bude delší odpočinek a po snídaně (kolem 10 hodiny) bude výlet na zámek Windsor (největší obydlený zámek na světě a bývalé sídlo anglických králů). Odpoledne návrat do Londýna na silvestrovské oslavy. Procházka v Hyde Parku, nebo ve čvrti Soho nebo jen tak posezení v některé britské "pub" v centru města. Možnost podívat se na Londýn z "Londýnského oka". Je možnost si i odskočit na odpočinek na hotel. Silvestrovské oslavy v centru Londýna. Místo si každý zvolí podle svých představ. Ohňostroj na Temži je považován za nejkrásnější a nejvelkolepější na světě.

4.den 1.1.2018:
Přesun do hotelu metrem, které o Silvestru jezdí zadarmo. Vzhledem k přeplněnosti metra, je vhodnější jet z centra na hotel cca mezi 1:30 hod. - 2:00 hod. Opouštět hotel se bude po 10 hodině. Uložení zavazadel do autobusu, se kterým se setkáte v odpoledních hodinách. V podvečer (cca 18:00 hod.) bude přesun k hotelu, kde se bude nastupovat do autobusu. Program v tento den bude volnější. Můžete navštívit: muzeum voskových figurín, nakupování atd. Osobní volno.. Poté odjezd z Londýna.

5.den 2.1.2018:
Příjezd od ČR (Rozvadov 07:00 hod., Plzeň 09:30 hod., Praha 10:30 hod., Jihlava 12:30 hod., Brno 13:50 hod., Znojmo 15:00 hod.).

Doprava

je zajištěna výjimečně nadstandartně vybaveným autobusem:
polohovací sedadla, WC s umyvadlem, klimatizace, polohovací sedadla, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS.

Nástupní místa: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov.
Nástupní místa za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště.

Ubytování

2x ubytování ve třílůžkových pokojích v hotelu IBIS.
Za dvoulůžkový příplatek 890,- Kč/os/dvě noci.
Za jednolůžkový příplatek 2.900,- Kč/os/2 noci.

Stravování

1x ranní občerstvení v autobusu vč. teplého nápoje.

Možnost připlacení snídaně na hotelu 500,- Kč/os./dvě snídaně.


Cena zahrnuje:
- dopravu luxusním autobusem,
- v průběhu zájezdu horké nápoje (káva, čaje, cappuccino, čokoláda),
- průvodce,
- 2x ubytování,
- 1x občestvení v autobuse,
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
- cestovní pojištění,
- pobytovou taxu 360,- Kč/os.
- Cabinet War Rooms cca 12 Liber
- Daší vstupy: Windsor cca 19,20 Liber, jízdné metrem cca 25-30 Liber, jízdné lodí cca 8 Liber, bitevní loď Belfast cca 14,50 Liber, pevnost Tower cca 24 Liber, Londýnské oko cca 19,95 Liber.

29.12.2017 - 2.1.2018       5.090,- Kč/dospělá osoba VYPRODÁNO  

Organizátor zájezdu: CK ABC-Tours.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Fotogalerie