Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > ZÁJEZDY > Krátkodobé poznávací zájezdy > Silvestr v Londýně + Windsor

Silvestr v Londýně + Windsor

Zámek Windsor a silvestr Londýn

Zájezd Vám umožní strávit netradiční konec roku a také základní poznání jednoho z turistických center, jímž Londýn je.Angličané umějí silvestr prožít. Veliký ohňostroj na řece Temži.

Program zájezdu

1.den 29.12.2017 - odjezd z ČR (Znojmo 10:30 hod., Brno 11:40 hod., Jihlava 13:00 hod., Praha 15:00 hod., Plzeň 16:50 hod.). Cesta Praha - Rozvadov - Frankfurt - Aachen - Calais.
2.den 30.12.2017 - příjezd do přístavu Calais v ranních hodinách. Tunelem přesun na anglickou pevninu do přístavu Folkestone a následuje cesta do Londýna. Ráno se bude začínat prohlídkou Tower Bridge, pevnost Tower a bitevní loď Belfast, katedrála sv. Pavla, Westminsteru Abbey a Westminteru Hall. Prohlídka katedrály a okolí britského parlamentu. Hroby králů a nejvýznamějších osobností anglických dějin. Socha W. Churchilla. Big Ben. Nábřeží Temže. Buckinghamský palác. Prohlídka podzemních krytů britského válečného kabinetu. Na večer odjezd autobusu do místa ubytování.
3.den 31.12.2017 - po snídani odjezd na zámek Windsor (největší obydlený zámek na světě a bývalé sídlo anglických králů). Odpoledne návrat do Londýna. Procházka v Hyde Parku nebo ve čtvrti Soho nebo posezení v některé britské hospůdce v centru města. Můžete využít i podívanou na celý Londýn a navštívit "Londýnské oko". Ve večerních hodinách silvestrovské oslavy v centru Londýna. Místo si může každý zvolit podle svých představ. Ohňostroj na Temži je ale v posledních letech považován za nejkrásnější na světě.
4.den 1.1.2018 - sraz u autobusu na předem určeném místě v 1:30 - 02:00 hodin po půlnoci a odjezd na ubytování. Dopoledne opuštění hotelu v dohodnuté době. Autobusem do Londýna. Program bude volnější. Někdo může navštívit muzeum vodkových fogurín, jiný nákupy nebo jiná muzea. Poslední hodiny pobytu osobní volno. Ve večerních hodinách cca kolem 21 hodiny odjezd autobusem po trase Londýn - Folkestone - nájezd na vlak, který přepraví pod kanálem La Manche do Calais ve Francii.
5.den 2.1.2018 - Francie - Belgie - Německo. Příjezd do ČR (Rozvadov 12:00 hod., Plzeň 13:00 hod., Praha 14:30 hod., Jihlava 16:00 hod., Brno 17:20 hod., Znojmo 18:20 hod.).

Doprava tunelem přes kanál La Manche může být nahrazena trajektem v případě nepříznivého počasí, technických problémů apod.

Ubytování

třílůžkové pokoje v hotelu IBIS.
Dvoulůžkový pokoj je za příplatek 890,- Kč/os. Jednolůžkový je za příplatek 2 400,- Kč/os./2 noci.

Doprava

- autobusová

Nástupní místa: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov.
Za příplatek 300,- Kč - Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště.


Cena zahrnuje:
- autobusová doprava (luxusní autobusy s WC a umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS),
- průvodce,
- 2x ubytování,
- 1x snídaně v autobuse,
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
- snídani na hotelu 250,- Kč/os.
- pobytovou taxu 360,- Kč na osobu,
- cestovní pojištění,
- vstupy na památky,
- jízda metrem cca 25-30 Liber

29.12.2017 - 2.1.2018     4.690,- Kč VYPRODÁNO 

Organizátor zájezdu: CK ABC-Tours.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Fotogalerie