Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > ZÁJEZDY > Krátkodobé poznávací zájezdy > Silvestrovská pohodová Paříž

Silvestrovská pohodová Paříž

Silvestr v Paříži

Průvodce zabezpečuje základní program a pomáhá v orientaci. Program je konstuován tak, aby účastník mohl sám strávit program podle svých představ. Lze doporučit těm, kteří zvládají základní orientaci v Paříži.

Program zájezdu

1.den 29.12.2017: odjezd z ČR v odpoledních hodinách (Znojmo 12:10 hod., Brno 13:20 hod., Jihlava 14:40 hod., Praha 16:40 hod., Plzeň 18:30 hod.)
2.den 30.12.2017: příjezd do Paříže v ranních hodinách (cca 7:30 hod.). Okružní jízda (stadion Bercy, Notre Dame, Louvre, nám. Concorde, Champs Elysés, místo kde zahynula princezna Diana, mosty přes Seinu). Prohlídka začne u Eiffelovy věže. Následuje pěší prohlídka (Martova pole, vojenské muzeum, mur pour paix, Invalidovna, hrobka císaře Napoleona). Odpoledne přesun metrem do čtvrti La Defénce (mrakodrapy obchodních firem, Paříž třetího tisíciletí) do obchodních středisek na nákupy. Posezení v kavárně, nebo chvíle na vlastní program. Navečer přesun metrem k ubytování v hotelu Formule 1 (v dosahu metra, na území čtvrti Montmartru). Zde bude čekat autobus se zavazadly. Večerní program je individuální. Někdo půjde po náročném dni spát, někdo si může jít nakoupit (v blízkosti supermarket) a někdo se může projít podívat na podvečerní Montmartr.
3.den 31.12.2017: program si zvolí každý sám. Kdo chce, může se připojit k základnímu programu. Návštěva nejrozlehlejšího muzea světa - Louvru. Nespěchá se, ale přesto se doporučuje strávit čas u každého exponátu cca 10 vteřin. Samozřejmě se jedná o vtip. Dále autobus pojede do Versailles, sídla franc.králů, zámek, fr. a anglický park, Malý a Velký Trianon. Po prohlídce zahrad přesun v odpoledních hodinách (cca 16:00) autobusem zpět na hotel kvůli odpočinku před večerními oslavami. Kde budou klienti slavit Silvestra je jen jejich volba. Obvyklá místa oslav jsou mezi centrm města Vamps Ellyseés, Eiffelovou věží nebo Montmartrem, Latinská čtvrt. Po skončení oslav se může každý přesunout sám na místo ubytování taxikem, metrem nebo pěšky (z Montmartru).
4.den 1.1.2018: program je opět volitelný. Prohlídka s průvodcem (Montmartr a chrám Sacre Coeur, náměstí umělců, dům J. Maraise, Moulin Rouge, Place Pigalle, novoroční káva v kavárně. Metrem poté přesun na nábřeží Sieny. Plavba po lodích. Okružní jízda v centru Paříže (Champs Elysée, prezidentský palác, americké velvyslanectví, chrámMadelein, Opera, náměstí Vendom, Rivoli, náměstí Condorde, radnice a odjezd z Paříže.
5.den 2.1.2018: zastávka v Německu v termálních lázních v Ambergu. Příjezd do ČR (Plzeň 12:30 hod., Praha 14:00 hod., Jihlava 15:40 hod., Brno 17:00 hod., Znojmo 18:00 hod.).

Ubytování

2x v třílůžkových pokojích hotelu F1 v blízkosti metra.
Dvoulůžkový pokoj za příplatek 690,- Kč/os.
Jednolůžkový pokoj 2.200,- Kč/os.

Příplatek za ubytování v hotelu IBIS s vlastním sociálním zařízením na pokoji 490,- Kč/os/2 noci.

Doprava

luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací křesla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS).

Nástupní místa: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov.
Další nástupní místa za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště.

Stravování

1x snídaně v autobuse.

Snídaně na hotelu F1 lze přikoupit 155,- Kč/os./1 snídaně.
Snídaně na hotelu IBIS 190,- Kč/os./1 snídaně.


Cena zahrnuje:
- dopravu,
- průvodce,
- 2x ubytování,
- 1x občerstvení v autobuse,
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
- pojištění,
- pobytovou taxu 180,- Kč/os,
- příplatek za vjezd do Paříže 280,- Kč/os,
- projížďka lodí na Seině (cca 6,70 Eur), Eiffelova věž 5 Eur (2.patro pěšky, 15,50 Eur výtahem 3.patro), Louvre (cca 15 Eur), Invalidovna (cca 11 Eur), případná jízda metrem (8 Eur), lázně Amberg (cca 4 Eur).

29.12.2017 - 2.1.2018       3.990,- Kč/dospělá osoba VYPRODÁNO  

Organizátor zájezdu: CK ABC-Tours.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Fotogalerie