Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Turecko > Ubytování Alanya

Ubytování Alanya

Alanya, oblíbené turecké letovisko přiláká každoročně davy turistů z celého světa a výjimkou nejsou ani čeští turisté. Ubytování v Alanyi nabízíme v luxusních hotelích nedaleko krásných písečných pláží.

ubytování v alanyi

poskytujeme v hotelech tří až pětihvězdičkových, které uspokojí i nejnáročnější klientelu. Veškeré ubytovací kapacity se nacházejí ve vzdálenosti 100 - 150m od oblíbených písečných pláží. Letovisko Alanya je poměrně mladým letoviskem, které patří k jedněm z nejatraktivnějších na Turecké riviéře. Nejznámější a zároveň také nejoblíbenější pláží letoviska je slavná Kleopatřina pláž. Ve městě najdete spoustu obchůdků s tradičními stříbrnými a zlatými šperky, tržištěm a butiky se špičkovými koženými výrobky.

Turisté ubytovaní v Alanyi mohou během svého pobytu zavítat do městského delfinária,  aquaparku či jeskyní umístěných ve skalách nad mořem pod starou Seldžuckou pevností.

Veškeré ubytování v Alanyi svým návštěvníkům zaručuje naprostý komfort s maximem možných nabízených služeb. Naprostou samozřejmostí je minimálně jeden velký bazén s lehátky a slunečníky. Ve větších komplexech je k dispozici i celá řada doplňových služeb jako např. obchůdky, kadeřnictví, turecké lázně... Sportovně založení klienti mohou využít např. fitness centrum, špiky, volejbal, stolní tenis, tenisové kurty, basketball atd.
Samozřejmostí je i stravování formou all inclusive.

Chcete-li zhlédnout více nabídek, pak pro Vás v Turecku nabízíme ještě ubytování v Side, které se nachází relativně nedaleko Alanye.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Hotely Alanya

U nejoblíbenějších pláží v Alanyii, oblíbeném centru Turecké riviéry, nabízíme ubytování ve tří až pětihvězdičkových hotelech, vhodných i pro náročnou klientelu. patří k vůbec k nejluxusněji vybaveným hotelům nejen v Turecku. Na... Více

Nejoblíbenější ubytování v Alanyi

Hotel Alaiye Resort & Spa***** Turecká riviéra - Alanya

Hotelový komplex se nachází v rozlehlé zahradě, pouze 100 m od krásné písečné pláže v části Alanya tzv. Incekum.Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou vzdálené cca 100 metrů. Centrum Alanye se na... Hotel Alaiye Resort & Spa*****

Více Ceník

Hotel Kleopatra LIFE*** Turecká riviéra - Alanya

Příjemný a oblíbený hotel se nachází na vyhlášené Kleopatřiny pláže (přes místní komunikaci) nedaleko od centra s množstvím restaurací, obchodů a barů. Hotel Kleopatra LIFE***

Více Ceník

Fotogalerie