Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Ubytování a dovolená u moře > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Řecko > Ubytování Chalkidiki, Fourka

Ubytování Fourka, Chalkidiki

Fourka se nachází v kouzelné zátoce uprostřed západního pobřeží poloostrova Kassandra.

Ubytování ve Fource, Chalkidiki

Pláže jsou dlouhé, písečné a moře průzračné, což je ideální pro rodiny s dětmi nebo i starší spoluobčany. Na plážích se nebudou nudit ani aktivnější klienti, jelikož je zde několik vodních nebo plážových sportů.
Půjčit si můžete kolo nebo motorku a udělat si výlety do okolí na další pláže nebo do okolních měst. Případně můžete využít i autobusovou dopravu.

Pokud je dobrá viditelnost, můžete z pláží dohlédnout dokonce na bájný Olymp.

V letovisku jsou restaurace, bary, diskotéka a různé obchody se suvenýry nebo oblečením. Na druhou stranu se ale jedná o klidnější, nepřelidněné letovisko.
Žije zde pouze několik stovek stálých obyvatel. V sezoně městečko ožije díky turistům.
Doporučujeme ochutnat výborný místní gyros, který si zamilujete.

Ubytování v letovisku Fourka vřele doporučujeme, jedná se o moc pěkné letovisko s krásnou krajinou, průzračným mořem a vším, co potřebujete k prožití ideální dovolené.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Hotely Chalkidiki, Fourka

Vždy se snažíme pro naše klienty zajistit kvalitní ubytování, proto do nabídky nově zařazujeme hotely v letovisku Fourka. V nabídce máme nyní Vámi vybraný klubový hotel Akropolis. Velikou výhodou je, že je zde přímo delegát, kte... Více

Nejoblíbenější

Klubový hotel Akropolis*** Chalkidiki - Fourka

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex se nachází ve svahu a má krásný výhled na letovisko Fourka, záliv a písečnou pláž. Centrum je vzdálené přibližně 800 metrů. Česky mluvící delegát je k dispozici ... Klubový hotel Akropolis***

Více Ceník